Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Marc Guggenheim nyní odhalil, jakou roli měl mít Cameron Cuffe v crossoveru na stanici CW

Marc Guggenheim nyní odhalil, jakou roli měl mít Cameron Cuffe v crossoveru na stanici CW

Seriál Krypton skončil druhou řadou a bohužel příběh nebyl uzavřen, protože tvůrci do poslední chvíle doufali, že dostanou nejen novou řadu, ale zároveň budou moci vyprávět i jiná dobrodružství jiných postav ve slíbených spin-offech. A dobře to nedopadlo ani v případě crossoveru.

2 0
14.4.2020

Není žádným tajemstvím, že se herec Cameron Cuffe měl objevit ve velkém crossoveru nazvaném Crisis on Infinite Earths na stanici CW, ale bohužel to nešlo skloubit, protože Cameron byl vytížen jinými projekty. Zkrátka nebylo možné, aby natočil ani malé cameo, i když se o to tvůrci velice snažili. A nyní konečně bylo odhaleno, jakou roli měl Cameron v crossoveru mít.

(Seriál Krypton již skončil, Cameron Cuffe si roli Seg-Ela nejspíše už nezopakuje. Foto: Syfy)

K celé situaci se vyjádřil hlavní tvůrce crossoveru Marc Guggenheim, který se samozřejmě jako většina z nás doma nudí kvůli koronaviru, a tak sem tam vypustí nějakou zajímavou informaci. Guggenheim se přiznal, že Cameron Cuffe ve scénáři skutečně figuroval, protože se s ním do poslední chvíle počítalo a tvůrci doufali, že se jim ho nakonec podaří do velké komiksové události na stanici CW dostat.

Guggenheim se nechal slyšet, že Cuffe se měl objevit hned v první části, kdy Alura vzala Lois Lane a Kal-Ela na Argo. V jednu chvíli se měli totiž všichni spojit s nějakým starším kryptoňanem, který by je varoval před zničením všech vesmírů. Právě tento starší kryptoňan měl být Cameron Cuffe. Je tak dost možné, že by si nezopakoval roli Seg-Ela, pouze by hrál nějakého kryptoňana, který by našim hrdinům dal tuto základní informaci.

Bylo by skvělé, kdyby se Cuffe v crossoveru objevil? A jak se zpětně díváte na celou komiksovou událost na stanici CW? Dočkáme se vůbec další, když nyní řádí ve světě koronavirus?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

FValek

Komiksová událost dávala smysl tak první tři díly, pak to byla jedna velká bída. Cuff by měl tak zbytečnou a nicneříkající roli, že by mě to nijak nepotěšilo, a navíc takové ty role, co ti před zkázou řeknou, že přijde zkáza, jsou úplně na baterky a akorát ukazují typická klišé… :D

#4 WolverineCzE
14.4.2020 | 14:36:37
FValek

Mohli tam aspoň hodit Nyssu, která by se na konci druhé série přenesla do aktuální CW budoucnosti a pak na konci ukázat je záblesk jak jsou s miminkem v bezpečí a úplně by mi to stačilo…

#3 FValek
14.4.2020 | 14:37:22
FValek

#2 FValek: aktuální CW přítomnosti :D

14.4.2020 | 14:37:46
WolverineCzE

#1 FValek: ta crossover vznikl z cameo

14.4.2020 | 14:43:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama