Krypton Oficiální synopse ke druhé řadě seriálu Krypton

Oficiální synopse ke druhé řadě seriálu Krypton

Oficiální synopse ke druhé řadě seriálu Krypton

Druhé řady se snad dočkáme co nejdříve, první informace o tom, co nás čeká, nezní vůbec špatně, navíc první trailer přislíbil znovu drtivý boj o Kandor a o přilehlé planety. Jak ovšem zní oficiální synopse ke druhé řadě a s čím se naši hrdinové budou muset vypořádat?

9 0
9.5.2019

Druhá řada se zaměří na boj o Krypton, když chce generál Dru-Zod svou krutovládou ovládnout celý vesmír, aby tak zajistil budoucnost Kryptonu. V Kandoru se objevují první vzpoury, ale zdá se, že pouze Seg-El je jeden z mála, který dokáže Zoda porazit. Jak ovšem zní oficiální synopse k druhé řadě? Přečtěte si ji níže:

Co kdyby Superman nikdy neexistoval? Dvě generace předtím, než byla Supermanova domovská planeta zničena, mladý muž Seg-El, dědeček muže z oceli, bojuje o záchranu své planety před ničivou destrukcí. Druhá řada nám nabízí pohled na změněný Kandor, kde se svádí boj o svobodu a budoucnost. Generál Dru-Zod nyní vede město.


(Jak daleko zajde Zod pro záchranu planety? Foto: Syfy)

Jeho nemilosrdnou misí je přebudovat Krypton podle své představy a zabezpečit jeho bezpečnou budoucnost tím, že dobude vesmír. Seg se pokusí spojit s podivnou skupinou odbojářů ve snaze porazit Zoda a osvobodit svou planetu. Jejich šance jsou ovšem ohroženy protikladnou taktikou, nestálým spojenectvím a protichůdnými morálními hranicemi, kdy se každý musí rozhodnout, jak daleko je ochotný zajít, aby bojoval o lepší zítřek.

Co říkáte na synopsi a celkovou zápletku druhé řady? Začínáte se těšit?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

SarkaCarka

Dočkáme se jí 12. června :) aspoň podle instagramu syfy :) a jo, docela se těším :D

10.5.2019 | 11:59:44
DC Expert

Je pravda že má Krypton skončit druhou sérii ? Ještě se to nepsalo ale oni každý seriál co je od foxu ukončují. Kvůli marvelu a těm jejich právům.

#3 CoRnDuCK
11.5.2019 | 9:14:39
CoRnDuCK

#2 DC Expert: Tenhle seriál není od Foxu.

12.5.2019 | 12:21:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců