Krypton Seriál Krypton odhalil dalšího člena rodiny Elů

Seriál Krypton odhalil dalšího člena rodiny Elů

Seriál Krypton odhalil dalšího člena rodiny Elů

Seriál Krypton tahá z rukávu jedno eso za druhým. To další přišlo v předposlední epizodě první řady Hope, kdy byl odhalen, kdo je tajemným otcem slavného generála Zoda. A většina fanoušků rozhodně nečekala, že se zrovna tvůrci uchýlí k tomuto nečekanému tahu.

13 0
21.5.2018

V půlce sezóny jsme se seznámili s Dru-Zod, tím velkým generálem Zodem, který přicestoval z budoucnosti, aby zachránil Kandor a vlastně celý Krypton před Brainiacem. Jeho metody jsou poněkud zvláštní a chtěl zlo vyhnat zlem, proto se pokusil probudit Doomsdaye, který by se Brainiacovi mohl v boji vyrovnat. Ten lze ovšem být probuzen pouze za pomocí krve Zodů a Elů, ale v epizodě Hope jsme se dozvěděli, že generál disponuje krví obou rodů.

Jak je to možné? To jsme si celou dobu také říkali, až sám Dru-Zod odhalil, že jeho matka je pochopitelně Lyta-Zod a otcem je Seg-El. Oba ovšem budou mít spolu syna Dru-Zoda, ale jak jistě víme z kryptonských dějin, Seg-El bude mít ještě jednoho syna, Jor-Ela, který posléze přivede na svět se svou manželkou Larou Kal-Ela, Supermana.


(Seriál je plný překvapení. Foto: Syfy)

Teď už jen záleží na tom, s kým měl Seg-El Jor-Ela. Pokud s Lytou, tak Jor-El a generál Zod jsou bratři, takže Dru-Zod je ve finále strýčkem Supermana. Pokud Seg-El měl nakonec Jor-Ela s někým jiným (například s Nyssou-Vex), na celé situaci to moc nemění a Dru-Zod je pouze nevlastním strýcem Kal-Ela. Každopádně je to pořádně zamotané.

Seriál tak pořádně zamíchal se supermanovskou rodinou a v následujících dnech budeme sledovat, jak to celou komunitu okolo seriálu ovlivní. V epizodě jsme se taktéž dozvěděli, že Val-El není mrtvý, ale stále žije. Těžko říci, jak bude fit po tolika letech ve vězení, ale jelikož se finálová epizoda jmenuje The Phantom Zone, můžeme čekat, že se s pravým Val-Elem ještě setkáme.

Co říkáte na to, že generál Zod je strýčkem Supermana?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

CoRnDuCK

Čekal jsem, že otcem bude Dev, ale jsem překvapen :) ! Jen jste zapomněli, že Jaynu zachránil vlastně její bratr, který údajně pustinu přežil (dal se poznat podle jeho znetvořeného oka, které měl ve flashbacku) To byla tedy epizoda plná zvratů.

18.5.2018 | 19:55:48
jh666

Já to teda čekal.

21.5.2018 | 19:19:44
Lex Luthor

Tušil jsem, že to přijde

21.5.2018 | 20:54:53
lucinkabili

A ještě má přece dalšího syna, – Zor-Ela, otce Supergirl.

21.5.2018 | 21:23:10
Mucko

Vzhladom k tomu že Krypton nepatrí do sveta Arrowverse Smallville DCEU tak napríklad v tomto svete nemusí existovať Zor EL ani Kara Zor EL

#6 myroslav
21.5.2018 | 21:34:00
myroslav

#5 Mucko: To nič nemení na tom, že si trošku poupravili supermanovskú mytológiu, keďže v žiadnom komikse, ani na wikipédii sa nespomína, žeby bol Generál Zod strýkom Kal Ela. Ale to je výhoda multiversa a komiksu, môžeš meniť, rebootovať, upravovať ako sa ti zachce a stále to bude zaujímavé. Btw. na to že má otca belocha a matku černošku tak je čierny jak box na topánky :D :D

22.5.2018 | 2:30:46
piggee

Kedze Val-El este zije, tak je kludne mozne, ze aj starous si este vrzne a privedie na svet nejakeho Ela ;)

23.5.2018 | 21:54:35
jhrspike

Ale Seg-El musí mít také dalšího syna Zor-Ela otce Kary Zor-El, ze které se zase stane Supergirl. Ty by znamenalo, že by měl mít tři syny. Pokud to tak nebude tak budu naštvaný.

16.12.2018 | 1:36:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců