Krypton
0/100 - 0×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut


Stále se neví, zda seriál bude ze stejného světa jako DC filmy

Stále se neví, zda seriál bude ze stejného světa jako DC filmy

I Marvel se vydal cestou, kdy pomalu začal propojovat svůj filmový a seriálový vesmír. V první řadě Agents of S.H.I.E.L.D. bylo pomyslné propojení cítit na každém kroku, ale s dalšími řadami se začal Marvel distancovat. Jak se DC Comics postaví k seriálu Krypton?


4 0
20.6.2017

O superhrdinské seriály od komiksového giganta DC není v posledních letech nouze. Mezi ty nejpopulárnější patří Gotham, Arrow, The Flash, Supergirl a Legends of Tomorrow. Bohužel žádný z těchto jmenovaných seriálů není ze stejného světa jako filmy od studia Warner Brothers. Nejblíže tomu měl seriál Arrow při vysílání druhé série, ale nakonec jednání nedopadla dobře.

Herec Stephen Amell bojoval za to, aby se jeho postava Olivera Queena objevila v Justice League, ale nakonec se tento návrh nepodařilo prosadit. Stanice CW si tak udělala svůj vlastní propojený vesmír, který už funguje pár let a ještě nějaký ten pátek fungovat bude. Za seriálem Krypton stojí tvůrce David S. Goyer, který se podílel i na filmu Muž z Oceli a Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti, což v nás evokuje naději, že seriál bude propojený se stříbrným plátnem.


(Henryho se asi v seriálu nedočkáme. Foto: Warner Brothers.)

Pakliže jste viděli trailer k první řadě, mohli jste si všimnout Supermanova znaku, který je naprosto identický s tím, který má Henry Cavill ve filmech. Bohužel ani tento podobný element není rozhodující, aby se Krypton stal prvním oficiálním seriálem, který bude hlouběji prozkoumávat dobrodružství z DC světa. Nutno říci, že Krypton má velikou šanci, že se tomu tak nakonec stane.

Tvůrci nemohou aktuálně nic prozradit. A je dost možné, že to nebudeme vědět ani v roce 2018, kdy má seriál svou premiéru. Stanice zřejmě počká na ohlasy diváků a až posléze se Warner Brothers. rozhodne, zda chtějí své filmy spojovat s tímto seriálem. Dle vyjádření stanice Syfy se ale máme v seriálu těšit na další ikonické postavy z komiksů DC. A údajně se nejedná o žádné druhořadé postavy.

Přáli byste si, aby seriál Krypton byl propojený s filmy Muž v oceli, Sebevražedný oddíl, Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti a Wonder Woman?

Diskuze /2

Lex Luthor

Z traileru bylo vidět, že technologie Kryptonu se podobá tomu z filmu takže možnost tu je

20.6.2017 | 16:11:12
MatrosCZ13

David S. Goyer už dávno potvrdil že serial buse součástí DCEU.

20.6.2017 | 18:03:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!