Krypton Ve druhé řadě nás čeká časový skok a návrat starých známých včetně Brainiaca

Ve druhé řadě nás čeká časový skok a návrat starých známých včetně Brainiaca

Ve druhé řadě nás čeká časový skok a návrat starých známých včetně Brainiaca

Seriál Krypton tu s námi pochopitelně bude i příští rok a konečně jsme se dozvěděli nějaké zásadní informace o druhé řadě. Kromě hlavního záporáka také víme, že můžeme očekávat menší časový skok, nový příběh kouká na Nyssu-Vex a třeba navštívíme i jiné světy.

9 0
6.8.2018

Na konci první série skončil Seg-El společně s Brainiacem v Zóně přízraků, kam je dostal nechvalným způsobem Dru-Zod. Už v podstatě na konci minulé řady jsme se dočkali měsíčního skoku, kdy jsme zjistili, že generál Zod si podrobil Kandor, kterému nyní vládne. Využívá svých znalostí z budoucnosti, aby pevně vládl Kryptonu.

I když se budoucnost, jak ji my známe z většiny komiksů a seriálů, již změnila, Zod má stále pár es v rukávu. Tvůrci potvrdili, že na začátku druhé řady nás čeká čtyř- až pětiměsíční časový skok, kdy se dozvíme, co se za uplynulé dny na Kryptonu stalo. Stále by měl mít vše pevně v rukou generál Zod, jelikož se ale blíží nové nebezpečí v podobě Loba, bude mít opět plné ruce práce.


(Brainiacovy zlé oči nás budou provázet i v nadcházející řadě. Foto: Syfy)

Důležitou dějovou linku dostane také Nyssa-Vex, která se na konci minulé série dozvěděla, že je pouhým klonem pravé Nyssy-Vex, což ji povede k pochybnostem o sobě samotné. Zároveň také zjistila, že klonů existuje daleko více, takže její důvěra v jejího otce Darona-Vexe se pohybuje okolo nuly.

Tvůrci dále prozradili, že v další sezóně lépe prozkoumáme samotnou Zónu přízraků, ze které se pochopitelně co nejdříve musí dostat hlavní postava seriálu Seg-El. Ostatně znovu bychom se měli těšit i na Brainiaca a hlavně na jeho vyspělý domovský svět Colu, který navštívíme. Konečně se tak dočkáme pohledu na více planet, než je jen Krypton.

Co říkáte na novinky ke druhé řadě?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

František Lukeš

Hodne zajimave…By me zajimalo jak se zmenila budoucnost Supermana po tomto zasahu

6.8.2018 | 21:48:35
mathush

Superman se nebude jmenovat Kal-El, ale Kal-Zod :-D

16.8.2018 | 12:15:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců