Krypton Ve druhé řadě se můžeme těšit na Nightwinga a Flamebird

Ve druhé řadě se můžeme těšit na Nightwinga a Flamebird

Ve druhé řadě se můžeme těšit na Nightwinga a Flamebird

První řada se držela jisté kostry a viděli jsme převážně postavy z planety Krypton. To se ovšem nejspíše změní ve druhé sezóně, kde nás čeká pohled i na jiné postavy napříč celým DC světem. Tvůrci nyní oznámili, že se můžeme těšit na Nightwinga a Flamebird. A těšíte se vy?

17 0
1.8.2018

Aby nedocházelo k mylným informacím, hned uvedeme vše na pravou míru. Většina z vás asi zná Nightwinga jako Dicka Graysona, bývalého Robina, který chránil město Gotham společně s Batmanem. Následně se Grayson rozhodl, že se vydá svou vlastní cestou a převzal identitu Nightwinga. Jenže většina fanoušků netuší, jak vůbec k této velice trefné přezdívce přišel.

Když Dick Grayson odložil kostým Robina, navštívil ho samotný Superman, se kterým Dick rozebral svou situaci. Superman mu navrhl, ať používá jako své alter-ego přezdívku Nightwing, protože toto jméno má v kryptonské historii své opodstatnění. Nightwing a Flamebird jsou jedni z mnoha bohů Kryptonu, kteří budou ve druhé sérii hrát důležitou roli. Zatímco většina obyvatel planety pevně věří v boha Raa, jejich víra mohla být zpochybněna, protože se za Jeho Eminenci v první řadě vydával samotný Brainiac.


(Nyní poznáme verzi Nightwinga, kterou zase tolik lidí nezná. Foto: DC Comics)

Nyní ale zpět k Nightwingovi a Flamebird. Jedná se o duo bohů, kteří se napříč historií reinkarnují a jsou vždy svázáni osudem, aby se našli a jeden druhého zradil. Připomíná vám tato zápletka něco podobného? Pokud jste fanoušci komiksového seriálu Legends of Tomorrow od stanice CW, tak jistě víte, že tam jsme se v první řadě dočkali velice podobného příběhu s Kendrou Saunders a Carterem Hallem.

Zatím se neví, v jakém měřítku se Nightwing a Flamebird v seriálu zjeví, ale spekuluje se, že by samotným Nigtwingem mohl být právě Adam Strange a Flamebirdem Hawkwoman, kterou jsme viděli na konci minulé řady. Dicka Graysona jako Nightwinga se ovšem také dočkáme, pouze v jiném seriálu. Již brzy na televizních obrazovkách můžete sledovat seriál Titans.

Co říkáte na tuto zprávu? Těšíte se na tyto dva bohy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

RagnarokCzD

Nevim no … Krypton pro mě bylo skvělý sci-fi a to, že se seriálům o Supermanovi zase tak moc nepodobalo … sem považoval spíš za bonus. :-/

Nezbývá než doufat, že si tenhle styl udrží i s dalšíma postavama … Pravda, že už Doomsday docela zvrátil misku vah směrem k absurdně silnejm postavám … jen doufám, že jich tam nebude nějak zásadně víc.

2.8.2018 | 16:14:58
jasonpileek

Jednoduše : Neznám… takže mi to neštve :D

21.8.2018 | 0:03:30
mathush

Neví někdo, kdy je naplánovaná druhá série? Letos ty seriály nějak stojí.

6.12.2018 | 13:48:14
God of war

Proč je Nic nightwing na kryptonu.?

26.12.2018 | 9:03:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců