Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Lobo

Lobo

Námezdní lovec, který se vydal na Colu hledat Brainiaca.

Sezóny 1
2019 - 2019

Vesmírný gangster a námezdní lovec, který cestuje od planety k planetě, kde sem tam za peníze či pro zábavu udělá nějaký ohavný čin. V seriálu se s ním poprvé setkáváme na planetě Colu, kam se vydal zlikvidovat Brainiaca. I když se Lobo pěkně staral o svou domovskou planetu, pěkně ho nakrklo, když si ji Brainiac přidal do své sbírky světů. Od té doby Lobo Brainiaca nesnáší a chce ho zabít.

Když se Brainiac dostal ze Zóny přízraků, Lobovo speciální zařízení mu hlásilo, že se Brainiac vrátil na Colu. Tam se okamžitě vydal, ale pouze narazil na Seg-Ela a Adama Strange. Sám jim musel vysvětlit, kdo vlastně je, protože oba kluci neměli ani páru. Když se Lobo dozvěděl, že je Brainiac mrtvý, byl smutný, brzo ale zjistil, že to není pravda. Brainiac totiž přebývá v hlavě Seg-Ela, nad kterým dostává pomalu kontrolu.

Lobo nemá slitování a ihned zaútočí na Seg-Ela, kterého je odhodlaný zabít. Seg ale díky Brainiacovi nyní ovládá telepatii, telekinezi i bojové umění, a tak Loba porazí. Následně ho dorazí Adam vesmírnou zbraní. Lobo se ale rychle dokáže vyléčit ze svých zranění a dává se opět dohromady. Navíc se nikdy nevzdává, a tak opět vyráží za Seg-Elem a Adamem, aby dokončil práci. Lobo přeci nikdy nemůže prohrát.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zaratul

legenda )))

25.11.2021 | 7:55:49
Kothy

Dobry zaporak.

30.6.2020 | 14:51:56
coldfirecze

Nejlepší postava :D

12.5.2020 | 12:44:13
mathush

Nejzávavnější a nejvtipnější postava, co jsem doposud viděl :-D

31.7.2019 | 8:57:55
RagnarokCzD

Jako mohlo to bejt mnohem horší … ale stejně mi přijde jako příšernej pozér. :-/

Na můj vkus moc kecá a málo jedná. :(

14.7.2019 | 17:20:39
RadiKolacek

Snad už tam nebude. Neskutečně iritující postava…

4.7.2019 | 22:35:32
tom99

Já jsem taky spokojen :-)

webmaster, grafik
23.6.2019 | 19:45:55
CoRnDuCK

Za mě super :)

22.6.2019 | 22:01:22

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama