Krypton Další ukázka odkazuje na samotného Supermana

Další ukázka odkazuje na samotného Supermana

Další ukázka odkazuje na samotného Supermana

Seriál si odbude svou premiéru už za týden, proto se stanice Syfy snaží zpropagovat ho co nejvíc. Diváci mohou v dnešní době sledovat celou řadu komiksových seriálů od stanice DC. Jaký ovšem bude seriál Krypton? Bude se jednat o kvalitní show?

9 0
13.3.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

PRINC180

Snad to bude skvělý serial byl bych moc rád…

13.3.2018 | 20:56:07
Raiden123

No ja neviem zatial je to tak nejak prevažuje k dost divnej technoparty bez Didžeje. Netvrdim že to bude uplne zle,ale zatial mam s toho taky dojem,že velka propagacia ako inhumas a ked* prišlo na akciu tak sa tam dokopy nič nedialo a ked* dialo tak strašne nesuvisle. Pozeranim roznych inych serialov som sa dozvedel čo je to analog hack ovplyvnujuci myslenie [reklamou alebo inak] ludi nepriamo ,tento serial sa o to bude pokušat určite,už len tym,že pridavaju supermana [tym že tam bude"The EL" tak si myslia že značka bude pritahovat masy],tak akosi sa to a už skoro vobec nepodoba povodnemu nametu. No uvidime ake to bude.

13.3.2018 | 21:30:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hledáme překladatele

Máš zájem o seriál Krypton a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Novinky

Co vše důležitého vědět před premiérou seriálu Krypton?

Co vše důležitého vědět před premiérou seriálu Krypton?

Seriál Krypton dorazí již pozítří na televizní obrazovky. Pokud je mezi vámi ještě někdo, kdo neví, zda ho bude sledovat, a nečetl v posledních měsících naše novinky, zde mu přinášíme ty nejzásadnější informace, které by mu mohly pomoci rozhodnout se, zda si seriál nechat ujít či nikoliv.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci pozměňují seriál: Vydáme se i do současnosti, bude se cestovat v čase a potkáme známé záporáky

Tvůrci pozměňují seriál: Vydáme se i do současnosti, bude se cestovat v čase a potkáme známé záporáky

Seriál Krypton nečekaně mění svůj předem stanovený směr. Nedávno jsme zjistili, že show nebude nijak napojená na filmový vesmír DC, nyní se dozvídáme další šokující novinku. Prozkoumávání minulosti tvůrcům nestačí a chtějí do seriálu protlačit i ikonické záporáky ze současnosti.

Galerie

Galerie