Kukačky
85/100 - 22×

Kukačky

Mladí rodiče se dozvědí, že jejich syn není jejich. Byl jim totiž zaměněn v porodnici. Čeká je teď těžké rozhodování. Celá záměna ovlivní nejen životy obou rodin, ale i řady ostatních lidí.

Česko | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Česká televize | 50 minut
žánr
Drama, Rodinný

S02E13: Epizoda 13

S02E13: Epizoda 13
cz sk
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

No, konec nám ukázal, že vlastně celá řada byla poměrně zbytečná. Všechno bude tak, jak je to teď. Proč bychom ale jako diváci měli věřit, že už to odteď bude v té jejich „společné domácnosti“ lepší? Dějová linka s Terezinou mámou byla strašně natahovaná a nakonec v ní bylo spoustu nejasností. Pořádně jsem nepochopil, jak ji Olga u těch kolejí našla. Dál nebylo řečeno, jak to zjistila babička, a otci nebylo divné, že jsou manželka i dcera dva dny v nemocnici? V minulém díle jsem si říkal, že nás Davidův rozsudek asi teprve čeká, ale on už teda proběhl mimo záběry, jo? A co to, jak se Olga u soudu skácela? Na to už tvůrci zapomněli, že to tam už vůbec nikde nebylo? A linka Marcely vlastně neuzavřená.

webmaster
17.4.2023 | 23:26:55

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama