Kukačky

86/100 23×

DramaRodinný

Česko | 2021 | Pauza
2 sezóny | Česká televize | 50 minut
Oneplay | iVysílání

Mladí rodiče se dozvědí, že jejich syn není jejich. Byl jim totiž zaměněn v porodnici. Čeká je teď těžké rozhodování. Celá záměna ovlivní nejen životy obou rodin, ale i řady ostatních lidí.

(více)

S02E13: Epizoda 13

S02E13: Epizoda 13
cz sk 50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.




Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino
tominotomino webmaster

No, konec nám ukázal, že vlastně celá řada byla poměrně zbytečná. Všechno bude tak, jak je to teď. Proč bychom ale jako diváci měli věřit, že už to odteď bude v té jejich „společné domácnosti“ lepší? Dějová linka s Terezinou mámou byla strašně natahovaná a nakonec v ní bylo spoustu nejasností. Pořádně jsem nepochopil, jak ji Olga u těch kolejí našla. Dál nebylo řečeno, jak to zjistila babička, a otci nebylo divné, že jsou manželka i dcera dva dny v nemocnici? V minulém díle jsem si říkal, že nás Davidův rozsudek asi teprve čeká, ale on už teda proběhl mimo záběry, jo? A co to, jak se Olga u soudu skácela? Na to už tvůrci zapomněli, že to tam už vůbec nikde nebylo? A linka Marcely vlastně neuzavřená.

17.4.2023 | 23:26:55