Kung Fu S01E13: Transformation

S01E13: Transformation

S01E13: Transformation

Nicky se dozvídá, co je zapotřebí k otevření Kovárny. Mezitím dochází doma k mimořádné události, u níž hrozí, že zmaří Altheinu a Dennisovu čajový obřad.

cz sk
21.7.2021
42 minut

Foto: The CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Jak se u CW dalo čekat prý souboj na život a na smrt to jistě žádný Mortal Kombat se nekonal a všichni si vesele žijí dál nikdo důležitý nezemřel ani nejsem zvědavý na další sérii Kung Fu

22.7.2021 | 19:31:59
Raiden123

Tiger a Drak a leeeetaaaniii na špagatku …To bolo ako pest na oko… Tak predsalen Nicky ma sesternicu o ktorej nevie,mne to hned nesedelo a tak trochu som predpovedal jej existenciu podla pribehu.

Jilanin ex to tiez nejakym zazrakom prezil a kedze nejakym zazrakom tento serial ma i druhu sezonu tak jej zapletkou bude bojovat proti niekomu kto prisiel na to ako zneuzit to co N urobila.Neviem tento serial je akosi velmi predvidatelny a len malo vie prekvapit.

22.7.2021 | 10:31:12

Kung Fu
75/100 - 4×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang)

Stav titulků

Epizoda S01E09: Isolation

cz1%

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu získává druhou sérii

Kung Fu získává druhou sérii

I třetí letošní novinka stanice The CW se může radovat, protože jí byla dnes objednána druhá série. Není to vůbec překvapivé, jelikož jde aktuálně o třetí nejsledovanější seriál stanice. Můžeme tak s klidem říct, že letošní novinky na The CW zabodovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás