Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

S02E01: Year of the Tiger: Part 1

S02E01: Year of the Tiger: Part 1

Lunární Nový rok je už za rohem a nyní už sebevědomější Nicky se nachází na dobrém místě jak ve svém vztahu s Henrym, tak i se svou rodinou. Když jí ale otřese vloupání do rezidence Shenových, Nicky i Evan mají podezření, že v tom může mít prsty Russell Tan. Zatímco se Mei-Li a Jin připravují na Nový rok v Harmony Dumplings, Althea začíná mít pochyby, zda udělala správně, když se vrátila do práce. A nakonec nečekaný host u novoroční večeře Shenových rozhodí celou rodinu.

cz sk
9.3.2022
627 000
42 minut

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Robert Berens & Christina M. Kim

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Marissa Cuevas (Nadia), J.B. Tadena (Sebastian), Janet Kidder (Kim Hughes), Edi Patterson (Gwen), Luvia Petersen (Sasha Beals), Wei Chung (Damian Wu), Fei Ren (Boazhai),…

Foto: The CW

Trailer k druhé sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
František Lukeš

Za mě hodně dobrý začátek :-) Hlavně sestřenice neměla chybu… Jsem zvědav,jak to dopadne se Zhilan… udělali z ní docela trosku ..

30.3.2022 | 10:40:50
HellTsuku

100% procent je trochu nad míru, ale je to nejlepší epizoda, co tady byla. Pokud si aspoň druhá série udrží tuhle atmosféru a tempo, tak to bude aspoň obstojná série.

20.3.2022 | 10:49:26

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Source

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama