Kung Fu
69/100 - 9×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

S02E04: Clementine

S02E04: Clementine

Poté, co se ocitne v potížích, se Dennis obrací pro pomoc na Nicky, díky čemuž se jim podaří odhalit gang zlodějů aut v Čínské čtvrti. Když se Nicky a Henry spolu poprvé pohádají nad tématem rodiny, Henry se neochotně setká se svým odcizeným otcem. Evan musí učinit obtížné rozhodnutí, kvůli kterému by mohl přijít o práci.

cz sk
30.3.2022
571 000
41 minut

Základní info:

Režie: Richard Speight, Jr.
Scénář: Richard Lowe

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Annie Q (Juliette Tan), Janet Kidder (Kim Hughes), Terry Chen (Daniel Yan), Richard Speight, Jr. (Leif Winzig), Briana Buckmaster (Lady T), Dorren Lee (Yuen Oye), Kelsey Lopes (Courtney), Zarina Sterling (Brittney), Sandra Shapiro (Dawn), Colton Mackie (Benny),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Dennis pujčil auto od Althey a nechal ho klidně stat a ani ho nezamknul a nemělo chybu jak kvuli tomu pak Althea vyšilovala a hlavně to že ji to zatajil a nečekal jsem že nakonec to auto vybuchne a Leif byl taky dobrčy jak uhaněl v tom autě a Nicky ho honila jinak jsem čekal že ten ukol pro Evana je test loajality jsem zvědav co ted bude dělat když mu šefka řekla že by měl rezignovat a jsem zvědav co ma za lubem Henryho otec.

redaktor
7.6.2023 | 14:47:30
Buboflies

Vyborná časť, je to zábavnejšie ako prvá séria a dokonca aj poučné miestami :)

26.8.2022 | 8:37:10
HellTsuku

Tak tohle byla vtipná epizoda

27.4.2022 | 21:19:35

Stav titulků

Epizoda S03E13: Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad od druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama