Kung Fu
69/100 - 9×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

S03E11: The Scepter

S03E11: The Scepter

Čas se krátí a Nicky musí konfrontovat Boa, aby získala informace o tom, kde se Xiao nachází, než bude pozdě. Mei-Li má rozepři s Carrie ohledně Harmony Dumplings a Jin učiní překvapivé rozhodnutí, které může ovlivnit výsledek voleb.

cz sk
22.2.2023
361 000
42 minut

Základní info:

Režie: David Grossman
Scénář: Angela Trevino

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen-Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Xiao), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Vanessa Yao (Mia), Ben Levin (Bo Han), Jennifer Khoe (Xiao), Donald Heng (Anthony Chan), Kim Rhodes (Carrie), Felicia Simone (Harper Sams), Emily Tu (Hua), Vincent Cheng (Eric Chu), Aggie Cheung (Serena Chu), Sean Kuling (Nichols),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nicky spolu se Zhilan jeli do klaštera protože si mysleli že Mie hrozi nebezpeči ale nečekal jsem že se z toho vyklube něco jineho zajimalo by mě co ted planuje Xiao s Henrym a taky co znamena ten symbol co zpusobil zraněni meče, jinak jsem nečekal že Jin vyhraje a taky že Mei Li da vypověd a bude pracovat se Sebastianem a jsem zvědav jestli Althea přijme nabidku NSA.

redaktor
8.6.2023 | 22:32:01

Stav titulků

Epizoda S03E13: Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad od druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama