Kung Fu Co nás čeká v prvních dvou dílech?

Co nás čeká v prvních dvou dílech?

Co nás čeká v prvních dvou dílech?

Za týden nás čeká premiéra nového seriálu Kung Fu a abyste věděli, na co se můžete v prvních dvou dílech těšit, přinášíme vám popisy těchto epizod. Plánujete tento seriál sledovat?

1 0
31.3.2021

1×01 – Pilot

Datum premiéry: 7. dubna 2021

Krize mladého věku přiměje mladou činsko-americkou ženu Nicky Shenovou odejít ze školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Avšak když se vrátí do San Francisca, zjišťuje, že její domovinu ovládá zločin a korupce a její vlastní rodiče Jin a Mei-Li jsou vydání na milost mocné Triádě. Nicky se tak musí spolehnout na svou technicky založenou sestru Altheu a jejího snoubence Dennise, na medicínu studujícího bratra Ryana, na asistenta okresního prokurátora a svého bývalého přítele Evana a na svůj nový objekt lásky Henryho a stejně tak i na své bojové umění a šaolinské hodnoty, aby ochránila svou komunitu a postavila zločince před spravedlnost. Během toho všeho ještě pátrá po nemilosrdné vražedkyni své šaolinské mentorky Pei-Ling, která se nyní zaměřuje na samotnou Nicky.


(Návrat domů nebude pro Nicky vůbec lehký.)

1×02 – Silence

Datum premiéry: 14. dubna 2021

Když přivykání životu zpátky doma nejde tak, jak plánovala, obrací se Nicky na Henryho, aby jí pomohl s pátráním po Zhilan. Zatímco Jin doufá, že se život vrátí zpátky k normálu, Mei-Li tak optimistická není. Když Nicky pomůže mladé ženě v nouzi, nalézá duševní prozření, které tak zoufale potřebuje.

(Nicky nalezne pomoc i u svých příbuzných.)

Foto: The CW

Co říkáte na popisy prvních dvou epizod? Dáte seriálu šanci

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E05: Sanctuary

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu získává druhou sérii

Kung Fu získává druhou sérii

I třetí letošní novinka stanice The CW se může radovat, protože jí byla dnes objednána druhá série. Není to vůbec překvapivé, jelikož jde aktuálně o třetí nejsledovanější seriál stanice. Můžeme tak s klidem říct, že letošní novinky na The CW zabodovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás