Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

Druhou řadu posílí tři noví herci

Druhou řadu posílí tři noví herci

Premiéra druhé série se pomalu blíží a my tu pro vás máme castingové novinky. V další řadě se totiž budeme setkávat se třemi novými vedlejšími postavami, které budou mít velký vliv na dění a na životy Shenových.

2 0
28.1.2022

Z kraje března se můžeme těšit na druhou sérii Kung Fu. Opět se budeme vídat se všemi hlavními postavami z první série, mezi něž bude tentokrát patřit už i záporačka první řady Zhilan. Nová řada však s sebou přinese i několik nových postav a my jsme se nyní dozvěděli o třech posilách do vedlejších řad. Než se k nim ale dostaneme, přečtěte si popis druhé série:

Na začátku druhé řady jsou Nicky a Shenovi na skvělém místě – Nicky využívá své kung fu schopnosti, aby zajistila v Čínské čtvrti bezpečí, s Henrym jsou do sebe čím dál více zamilovaní a oproti první sérii už celá rodina Shenova ví o Nickyiných skopičinách. Jin a Mei-Li dali vše do pořádku a Harmony Dumpling se daří víc než kdy dřív. Všechno je v Nickyině životě na dobré cestě… dokud se nenavrátí Russell Tan a k překvapení všech se neobjeví Nickyina sestřenice Mia.


Jak jste se dočetli, tak důležitou postavou bude Mia, což je Nickyina záhadná sestřenice a dcera její tety Mei-Xue. Do této role byla obsazena herečka Vanessa Yao. Mia vyrůstala v naprosté izolaci se svou matkou a před několika lety utekla a žila na vlastní pěst. Mia se střetne s Nicky hned v prvním díle druhé řady, avšak nejde o žádné vřelé rodinné setkání. Miu totiž provází ohromná síla a reflexy a také je velmi podezřívavá k jiným lidem. Jakožto dcera bojovnice a strážce má hybridí pokrevní původ a je klíčovým dílkem zákeřného plánu Russella Tana. Mia by mohla být Nickyiným cenným spojencem v jejím boji proti Russelovi, avšak i nebezpečným novým protivníkem.

(Zleva: Vanessa, Annie a JB. Foto: Deadline)

Druhou ženskou posilou se stává herečka Annie Q. Ta se představí jako Russellova chytrá a rafinovaná dcera Juliette Tanová. Vyzná se ve světě byznysu a Russellovi nabází svou plnou podporu, aby mu dokázala, že je připravená převzít po něm kormidlo v Tanově impériu. Když se ale otcovy plány stanou čím dál temnějšími a nadpřirozenějšími, bude se muset Juliet rozhodnout, jak daleko je ochotna zajít, aby se chopila moci a nastoupila na otcův trůn.

Posledním nováčkem se stává herec JB Tadena. Ten ztvární Sebastiana, což je talentovaný a okouzlující nový kuchař v Harmony Dumplings. Nemůže se dočkat, až Shenovým ukáže, co všechno v něm je a ihned zamotá hlavu nově svobodnému Ryanovi. Nicméně Ryan netuší, jestli je ta přitažlivost vzájemná. Že by prostě Ryan nebyl pro něj ten pravý? Nebo se jen vyhýbá potenciálně komplikovanému poměru s šéfovým synem? Zatímco tato věc Ryana ubíjí, a jeho pozorné sestry podněcuje k jeho škádlení, Sebastian se stane čím dál větší součástí životů Shenových, když se jeho pracovní vztah s Mei-Li vyvine v nečekané nové přátelství.

Zdroj: Deadline

Jste na tyto tři nové postavy zvědavi?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: The Enclave

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama