Kung Fu
65/100 - 8×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Simon Lau

Simon Lau

K-popová hvězda a strážce kometové palice.

Sezóny 2
2021 - 2022

Simon Lau už od dětství vyrůstal na pohádkách, které mu vyprávěli jeho otec a dědeček, o bájných zbraních a jak jejich rodina má za úkol jednu takovou chránit – kometovou palici. S tím byl spjat i jeho výcvik, aby se naučil s touto zbraní zacházet. Ačkoliv tuhle část legendy považuje za pravdivou, nějakým báchorkám o Biange a síle, která může změnit svět už ani moc ne.

Ačkoliv je Číňanem, žije v korejském Soulu. Svůj život zasvětli hudbě a je z něj známá k-popová hvězda. Se svou kometovou palicí však nikam neodjede, jelikož je to dědictví, které musí chránit. Když zamíří na turné do Las Vegas, ještě netuší, že na sebe upoutá pozornost nejednoho člověka, který onu zbraň chce.
Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E13: Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad od druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama