Kung Fu Videa - Trailery

Videa - Trailery

Trailery

 • Ne všichni hrdinové nosí kápě

  Stanice The CW nám nabídne nový akční seriál, avšak nepůjde o seriál se superhrdiny, kteří nosí převleky. Nicky Shenová je totiž jiným typem hrdiny – kung fu bojovníkem, který svou identitu neskrývá pod žádnou maskou. Jejím posláním je chránit svou rodinu a svou komunitu před zločineckou Triádou.

  3 0
  29.3.2021 | 16:06tominotominoDiskuze (1)
 • Dvě nové upoutávky ukazují spoustu bojového umění v akci

  Téměř za dva týdny nám The CW naservíruje svou další novinku Kung Fu, a jak název napovídá, ústředním prvkem bude toto bojové umění. To se naučila i hlavní hrdinka Nicky Shen, která se vydá na stopu vrahovi své mentorky a zároveň bude chránit ulice San Francisca.

  2 0
  20.3.2021 | 12:10tominotominoDiskuze (0)
 • První trailer k seriálu Kung Fu je tady

  Za měsíc se nám na The CW představí novinka Kung Fu, ve které budeme sledovat příběh mladé bojovnice, která se v čínském klášteře naučí umění kung fu a po návratu domů ho uplatňuje v boji se zločinem. Zároveň se snaží vypátrat vraha své šaolinské mentorky.

  5 0
  9.3.2021 | 10:36tominotominoDiskuze (4)

Stav titulků

Epizoda S01E05: Sanctuary

cz3%

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu odstartovalo se slušnou sledovaností

Kung Fu odstartovalo se slušnou sledovaností

Minulý týden na The CW odstartovala třetí letošní novinka Kung Fu, která zaznamenala značnou sledovanost u své první epizody. Dokonce se jí podařilo nasadit i pár nových rekordů, o čemž se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás