Kung Fu První trailer k seriálu Kung Fu je tady

První trailer k seriálu Kung Fu je tady

První trailer k seriálu Kung Fu je tady

Za měsíc se nám na The CW představí novinka Kung Fu, ve které budeme sledovat příběh mladé bojovnice, která se v čínském klášteře naučí umění kung fu a po návratu domů ho uplatňuje v boji se zločinem. Zároveň se snaží vypátrat vraha své šaolinské mentorky.

5 0
9.3.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

xflori01

Těším se moc. Vypadá to dobře :)

webmaster
9.3.2021 | 17:24:18
percival2

Hm, on byl vlastně Carradine strašnej hajzl, když jako běloch natočil na stejné téma dva seriály. Tak to teď přetočit, aby to bylo správně. Ale to vlastně nebude, protože to točí bělošská CW. Režíruje … černoška a Mexičan, taky super :-D

#4 tominotomino
11.3.2021 | 7:23:23
Edvin69

To si takhle někdo řekl:

Pojďme udělat remake kungfu legendy! Ale musíme se přizpůsobit dnešní genderové a rasové politice, protože to tak skvěle fungovalo pro terminátora, krotilé duchů, batwoman i doctor who.

Takže všechny hlavní hrdiny nahradí silné feministické ženy co si vystačí samy a nepotřebují žádného chlapa, (jak už trefně zmínil Percival2) točit to bude černoška s mexičankou… (Cože? Že jste žádnou mexickou režisérku nemohli najít? No dobře, tak tady vám toho chlapa teda povolím) a scénář bude psát pro změnu číňanka.

Čuchám čuchám další průser… Za posledních 10 let nejsem schopen jmenovat jediný alespoň slušný seriál kde by měla hlavní roli „silná badass“ žena a to se během posledních 5 let se poměry ještě o dost zhoršily.

11.3.2021 | 17:07:41
tominotomino

#2 percival2: Že první díl natáčí černoška a Mexičan není nic divného. Ono u seriálů většinou každý díl točí někdo jiný, takže vlastně není nijak podstatné, kdo točí první. Spíš jde o člověka, který za tím seriálem stojí, což je Asiatka, která navíc dělá k seriálu i scénář.

webmaster
11.3.2021 | 17:55:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E05: Sanctuary

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu získává druhou sérii

Kung Fu získává druhou sérii

I třetí letošní novinka stanice The CW se může radovat, protože jí byla dnes objednána druhá série. Není to vůbec překvapivé, jelikož jde aktuálně o třetí nejsledovanější seriál stanice. Můžeme tak s klidem říct, že letošní novinky na The CW zabodovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás