The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Spin off: The Farm

Spin off: The Farm

Již po skončení seriálu v roce 2009 se začalo spekulovat, jestli a jak na poslední sérii navázat, a dovyprávět tak její příběh. V plánu byl (je?) jak spin-off, tak dokonce i celovečerní film. Více v článku.


0 0
29.7.2015

Tvůrkyně seriálu The L Word Ilene Chaiken napsala a produkovala 20 minut trvající prezentaci možného spin-offu, jehož děj by se primárně točil okolo party lesbiček z vězení, kde měla být držena Alice Pieszecki (za vraždu Jenny Schecter).

Natáčení tohoto spin-offu s názvem The Farm začalo už v prosinci 2008, tedy dokonce ještě před premiérou finálové řady původního seriálu The L Word. Do hlavních rolí byly vedle Leishi Hailey obsazeny hvězdné herečky Famke Janssen (série X-Men), Melissa Leo (Treme) a Laurie Metcalf (The Big Bang Theory).


(Foto: Showtime)

Výkonný ředitel stanice Showtime Matthew Blank oznámil své plány pro nový seriál na tiskové konferenci Asociace televizních kritiků v červenci 2008. Bohužel bylo ale v dubnu následujícího roku oznámeno, že se v Showtime rozhodli seriál The Farm nerozjíždět, což v důsledku mimo jiné znamenalo i to, že záhada otevřeného konce poslední série The L Word zůstane nadobro neobjasněna.

Ilene Chaiken se však naděje nejspíše nevzdává ráda a ještě radši dává naději svým věrným divákům. Ve video rozhovoru, který byl přístupný na oficiálních stránkách The L Word, vyjádřila zájem produkovat film založený na ději seriálu, přičemž by se jeho děj netočil ani kolem zabásnuté Alice a ani kolem nedořešených záležitostí ze šesté řady, ale navázal by kontinuálně dál. Ovšem od tohoto prohlášení se Ilene odmlčela a žádné oficiální stanovisko týkající se filmu nebylo zveřejněno.

Snad se jednoho dne dočkáme. :)

Zdroj: AfterEllen

Diskuze /2

sedlo03

No, velmi rád bych se na to podíval. Zas na druhou stranu The L Word je takový kult, že to asi nemá zapotřebí, ukončeno to bylo skvěle.

#2 makishek
29.7.2015 | 16:51:25
makishek

#1 sedlo03: souhlasím, taky se mi finále líbilo, ale zase na druhou stranu bych si dala říct – famke janssen miluju a větší porci leishi bych taky snesla :-)

webmaster
29.7.2015 | 22:59:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!