The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Život po The L Word: Leisha Hailey

Život po The L Word: Leisha Hailey

A je tu čtvrtý díl série „Život po The L Word“. Dnes si můžete přečíst o filmařských a televizních osudech herečky Leishi Hailey, která v seriálu ztvárnila Alice Pieszecki.


1 0
29.6.2015

Leishu Hailey si můžete pamatovat jako Alice, fanoušky milovanou postavu po dobu všech šesti řad seriálu, která vedla v evidenci své The Chart sexuálně aktivní lesbičky z LA.

Po skončení seriálu si Leisha na nedostatek rolí stěžovat nemohla. Co se týče televizní tvorby, ukázala se v epizodních roličkách v seriálech American Dad!, CSI, Drop Dead Diva, The New Normal nebo třeba Supernatural.


Její filmografie příliš bohatá není. Proslavila se už roku 1997 rolí lesbické rockerky ve snímku All Over Me, po skončení seriálu se pak objevila v psychologickém thrilleru/horroru, Fertile Ground. Letos se ukáže ve filmu Love Is All You Need?. Vrcholem její herecké kariéry je tak i dodnes televizní seriál The L Word.

(Foto: Showtime)

Čas od času se v televizi objeví, pokud zrovna není na turné se svou kapelou Uh Huh Her. Ale od doby, co TLW skončilo, se Hailey herectví už tolik nevěnuje, přednost dostává právě její kapela, kde hraje i její přítelkyně Camila Grey.

Patřila Alice Pieszecki mezi vaše oblíbené postavy, nebo vám naopak lezla krkem? Tak jako tak určitě nezapomeňte tuto postavu ohodnotit. A co její představitelka, Leisha Hailey, narazili jste na ni v jiné roli?

Zdroj: SheWired

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!