The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Život po The L Word: Marlee Matlin

Život po The L Word: Marlee Matlin

Máme tu další pondělí a již devátý díl série „Život po The L Word“. Tentokrát si můžete přečíst o herečce Marlee Matlin, tedy představitelce Jodi Lerner. Jak se jí dařilo po skončení seriálu?


0 0
3.8.2015

Postava Jodi se v seriálu poprvé objevila až ve čtvrté sérii jakožto nová kolegyně Bette na univerzitě. Jodi byla velice talentovaná a ambiciózní sochařka, která se nenechala ničím zastavit, dokonce ani tím, že byla neslyšící. Představitelka této role, herečka Marlee Matlin, je takto handicapovaná i v reálném životě, což jí ale nezabránilo, aby si splnila sen a stala se úspěšnou herečkou a držitelkou Oscara.

Jak se jí dařilo po skončení seriálu? Ukázala se v epizodních rolích v seriálech CSI, My Name Is Earl, Glee a Switched at Birth, dabovala dokonce i jednu postavičku v kresleném Family Guy.


(Foto: Showtime)

Roku 2009 vydala svou autobiografii pod názvem I'll Scream Later, kde popsala svou temnou minulost, kdy byla závislá na drogách, a také cestu zpět za světlem, když bojovala o to, aby byla zase čistá.

Co se filmové tvorby týče, vidět jste ji mohli například v dramatickém snímku How to Make Love Like an Englishman, kde si zahrála po boku Jessicy Alba a Salmy Hayek.

Patřila Jodi Lerner mezi vaše oblíbené postavy, nebo vám naopak lezla krkem? Tak jako tak určitě nezapomeňte tuto postavu ohodnotit. A co její představitelka, Marlee Matlin, narazili jste na ni i v jiné roli?

Zdroj: SheWired

Diskuze /4

Atenecka

Když sem jí v seriálu viděla, měla jsem osypky :-)

#2 makishek
3.8.2015 | 13:27:41
makishek

#1 Atenecka: jako zarytá fanynka tibette tomu naprosto rozumím :D

webmaster
3.8.2015 | 14:23:14
awezoona

Božeee, jak já ji zbožňuju…♥

#4 makishek
3.8.2015 | 14:34:12
makishek

#3 awezoona: inspirativní člověk, byla na pokec u ellen před pár lety, málem jsem u toho brečela :)

webmaster
3.8.2015 | 15:48:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!