The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Život po The L Word: Mia Kirshner

Život po The L Word: Mia Kirshner

Máme tu další pondělí a další díl série „Život po The L Word“. Tentokrát si můžete přečíst o představitelce Jennifer Schecter, herečce Mii Kirshner. Jak se jí dařilo po skončení seriálu?


0 0
22.6.2015

Mia Kirshner svou rolí v The L Word začínala s herectvím, vstoupila do seriálu jako „ta nová v ulici“, za šest sérií prošla zásadními změnami a s její postavou jsme se nakonec rozloučili za velice tragických okolností.

V současnosti herečku filmařina dále zaměstnává, věnuje se především televizním projektům. V roce 2011 natočila thriller 388 Arleta Avenue. Fanoušci The Vampire Diaries si ji budou pamatovat jako Eleninu matku, kterou ztvárnila v několika epizodách seriálu stanice CW.


(Foto: Showtime)

Co se týče LGBT rolí, u Jenny to pro Miu neskončilo. Roku 2013 si zahrála po boku krásné Julie Benz (Dexter) ve scifi post-apokalyptickém thrilleru Defiance, a v tomto seriálu byla její postava ve vztahu s další ženou. Objevila se i v několika epizodách SyFy seriálu o bisexuální sukubě; Lost Girl.

Patřila Jenny Schecter mezi vaše oblíbené postavy, nebo vám naopak lezla krkem? Pak určitě nezapomeňte tuto postavu ohodnotit. A co její představitelka, Mia Kirshner, narazili jste na ni v jiné roli?

Zdroj: SheWired.

Diskuze /4

Atenecka

Neměla jsem jí ráda od prvního dílu, když začala psát a oni ukazovali ukázky z knihy (byl to myslím cirkus), tak už sem jí celkem nenáviděla. V poslední sérii mě i trochu bavila,) Mimochodem v Lost girl je jen jedna bisexuální sukuba .)

22.6.2015 | 12:44:16
ScaryX

Miu jsem měl rád, v Defiance byla taky super. Každopádně shrnout Lost Girl jako příběh o bisexuální sukubě je tedy bomba :D

webmaster
22.6.2015 | 17:08:07
mastrx

Mia je skvělá.Mohu připomenout že hrála i v první a čtvrté řadě seriálu 24 hodin jako teroristka Mandy.

23.6.2015 | 12:22:32
Ptolemai

Mia coby herečka mi nevadí, ale ten charakter! :D upřimně, kdyby ji nezabila ústřední pětka, tak by ji oddělal někdo jinej, klidně bych ji přidržela, tak moc mi vadila :D

13.8.2015 | 11:07:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!