The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Život po The L Word: Pam Grier

Život po The L Word: Pam Grier

Máme tu další pondělí a již šestý díl série „Život po The L Word“. Tentokrát si můžete přečíst o herečce Pam Grier, tedy představitelce Kit Porter. Jak se jí dařilo po skončení seriálu?


0 0
13.7.2015

Pam Grier se proslavila rolí v Tarantinově Jackie Brown, ale vy si jistě pamatujete i jako Kit Porter, milující problémovou starší sestru Bette, a jednu z mála heterosexuálních postav v seriálu.

Pokud se vám po ní stýskalo, nezoufejte, herectví na hřebík nepověsila, naopak, vrhla se do natáčení několika filmů. Po skončení seriálu The L Word se objevila na velkém plátně ve snímku Just Wright. Dále si střihla roli v Larry Crowne, po boku Toma Hankse a Julie Roberts. Mihla se vedle Russella Crowa ve filmu The Man with the Iron Fists a v thrilleru Mafia s Vingem Rhamesem.


Na televizní produkci však Pam zanevřela, po seriálu The L Word se na obrazovkách ukázala jen jedinkrát, a to v pouhých třech epizodách seriálu stanice The CW Smallville, kde ztvárnila záporačku, agentku Amandu Waller.

(Foto: Showtime)

Co se týče hereččiny ostatní tvorby, je pak nutno vzpomenout, že v roce 2010 vydala své memoáry pod názvem Foxy: My Life in Three Acts (překlad: Život ve třech dějstvích). Za zmínku stojí i fakt, že byť si v seriálu zahrála talentovanou hudebnici, v reálném životě se muzice vůbec nevěnuje.

Patřila Kit Porter mezi vaše oblíbené postavy, nebo vám naopak lezla krkem? Pak určitě nezapomeňte tuto postavu ohodnotit. A co její představitelka, Pam Grier, narazili jste na ni v jiné roli?

Zdroj: SheWired

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!