The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Život po The L Word: Rose Rollins

Život po The L Word: Rose Rollins

Už desátým dílem dnes pokračujeme v sérii článků „Život po The L Word“. Toto pondělí si můžete přečíst o tom, jak se po skončení seriálu daří herečce Rose Rollins, představitelce Tashi Williams.


0 0
10.8.2015

Herečka Rose Rollins hrála přítelkyni Alice, sexy vojandu Tashu Williams, která odmítala sloužit armádě schovaná ve skříni. V seriálu se poprvé objevila ve čtvrté řadě, když se vrátila z Iráku.

Před seriálem se Rose věnovala modelingu, hereckou kariéru pořádně rozjela právě rolí Tashi v The L Word. Po jeho skončení si zahrála v seriálu Chase, ale ten byl bohužel už po šestnácti epizodách zrušen. Poté se objevila ještě v seriálech Southland, Nikita a NCIS.


(Foto: Showtime)

Co se týče rolí na velkém plátně, zahrála si v romantické komedii Something New a v akčním Mission: Impossible III. Také opětně podpořila LGBT komunitu rolí v muzikálu Girltrash: All Night Long, kde se po jejím boku objevily i herecké kolegyně z The L Word, jmenovitě Kate French (Niki Stevens) a Clementine Ford (Molly Kroll).

Patřila Tasha Williams mezi vaše oblíbené postavy, nebo vám naopak lezla krkem? Tak jako tak určitě nezapomeňte tuto postavu ohodnotit. A co její představitelka, Rose Rollins, narazili jste na ni i v jiné roli?

Zdroj: SheWired

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!