The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


Život po The L Word: Sarah Shahi

Život po The L Word: Sarah Shahi

A je tu předposlední díl série „Život po The L Word“. Dnes si můžete přečíst o filmařských a televizních osudech herečky Sarah Shahi, která v seriálu ztvárnila Carmen Morales.


2 0
17.8.2015

Pamatujete na Carmen? Dělala DJ a vypomáhala v TV studiích, kde se ve druhé sérii seznámila s Shane a následně i s Jenny, a tak vznikl neslavně proslulý milostný trojúhelník. Jak se dařilo její představitelce, herečce Sarah Shahi, poté, co opustila ansámbl The L Word?

Zahrála si v seriálech Life a Fairly Legal, které se nedočkaly příliš dlouhé životnosti. Několikrát se pak objevila v Psych, Chicago Fire a důležitou (L) roli dostala v Person of Interest, kde ji můžete pravidelně vídat dodnes.


(Foto: Showtime)

Co se týče filmové tvorby, zahrála si po boku Sarah Jessicy Parker ve snímku I Don’t Know How She Does It, se Sylvesterem Stallonem v akčňáku Bullet to the Head, a nadabovala animovanou postavičku ve sci-fi Le Congres. S Jasonem Momoou (Game of Thrones) si zahrála v dramatu Road to Paloma a těšit se na ni můžeme i letos v thrilleru The Adventures of Beatle.

Patřila Carmen Morales mezi vaše oblíbené postavy, nebo vám naopak lezla krkem? Tak jako tak určitě nezapomeňte tuto postavu ohodnotit. A co její představitelka, Sarah Shahi, narazili jste na ni i v jiné roli?

Zdroj: SheWired

Diskuze /3

Atenecka

Carmen byla moje nejoblíbenější postava, strašně mě mrzelo, když jí Shane nechala před oltářem… Na Na doživotí sem koukala jen kvůli Sarah .)

17.8.2015 | 12:55:04
Erzik

Carmen byla skvela a Sarah je jeste lepsi. V Life byla uzasna a ted vali v Person of Interest. Jen kvuli ni mam nachustane i Fairly legal…

redaktor
17.8.2015 | 13:11:38
Fifipek

Life byla pecka celkově, v Person of Interest je její postava taky výborná. Fairly Legal je oddechovka :)

17.8.2015 | 13:28:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!