The L Word (Láska je Láska)
92/100 - 45×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia),


Promo videa k seriálu

Promo videa k seriálu

V této video galerii můžete zhlédnout propagační videa k jednotlivým šesti sériím The L Word a také si přečíst jejich oficiální synopse. Která sezóna je podle vás ta nejpovedenější?

1 0
19.8.2015

První řada

Čerstvě zasnoubený páreček Jenny a Tim jsou v sousedství noví. Prožívají zrovna typické předmanželské zmatky, když Jenny zjistí, že ji přitahuje Marina, svůdná majitelka místní kavárny The Planet, kde se schází LGBT komunita. Tina se snaží otěhotnět pomocí umělého oplodnění, ale následný potrat a nevěra Bette nevěstí nic dobrého pro jejich 7 let dlouhý vztah. Profi hráčka tenisu Dana se dál krčí ve skříni ve strachu z odhalení její orientace, ale zamiluje se do šéfkuchařky Lary. Shane se potýká s rostoucí slávou a Alice hledá lásku.

Promo S01:

Thumbnail Play icon

Druhá řada

Tina odhalí, že se jí podařilo podruhé otěhotnět, a začíná chodit s dědičkou Helenou, což zapříčiní, že se Bettin život vymkne kontrole. Shane i Jenny začnou randit se sexy DJkou Carmen a zjistí, že je jejich spolubydlící Mark tajně natáčí pro svůj dokumentární projekt. Kit se rozhodne koupit kavárnu The Planet a Alice s Danou spolu začínají (zpočátku tajně) chodit.


Promo S02:

Thumbnail Play icon

Třetí řada

Jenny si začne románek s tvrďačkou Moirou, která zrovna prochází změnou pohlaví a používá jméno Max. I Kit si najde stálého partnera, Anguse, který dělá mužskou chůvu šestiměsíční dceři Bette a Tiny, Angelice. Helena kupuje filmové studio, ale její bohatá matka se ji rozhodne finančně odstřihnout. Dana bojuje s rakovinou prsu.

Promo S03:

Thumbnail Play icon

Čtvrtá řada

Jenny vydává na pokračování svůj příběh, ze kterého je čitelné, že je o jejích kamarádkách. Tím zaujme filmové studio, kde pracuje Tina. Ta platí za to, že vyhodila Helenu. Shane se rozhodne nechat Carmen u oltáře. Bette restartuje svou kariéru na akademické půdě, kde pomáhá své nové šéfce s veřejným přiznáním její orientace. Kit odhaluje Angusovu nevěru a v reakci na situaci začne znovu pít. Alice začne chodit s vojandou Tashou, válečnou veteránkou z Iráku.

Promo S04:

Thumbnail Play icon

Pátá řada

Zničehonic je znovu rozdmýchána vášeň mezi Tinou a Bette, která ale chodí s neslyšící umělkyní Jodi. Jenny manipuluje filmovým magnátem, aby financoval její film, jehož se sama stává režisérkou a začíná si i románek s představitelkou hlavní role Niki, která svou orientaci ještě tají. Kit čelí tvrdé konkurenci od lesbického páru, který otevře konkurenční podnik pro LGBT komunitu. Dcera Phyllis se zamiluje do Shane, kterou stalkuje, ta se ale vzdává sexu, aby získala zpět schopnost soustředit se a energii.

Promo S05:

Thumbnail Play icon

Šestá řada

Šokující vražda Jenny je odvyprávěna skrze flashbacky, přičemž jednotlivé postavy mluví s vyšetřovateli o událostech vedoucích k tomuto hrůznému zločinu. Mezi Jenny a Shane přeskočí jisra. Samotné Jenny se daří prodat další scénář i přesto, že negativ jejího filmu záhadně zmizel. Bette a Tina si plánují pořídit další dítě, tentokrát skrze adopci. Poté, co Kit přišla o kavárnu The Planet, otevírá noční klub spolu s Helenou. Alice a Tasha si jen těžko sednou, situaci mezi nimi navíc zhorší třetí osoba ve vztahu.

Promo S06:

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Ptolemai

Za mě nejlepší promo ke třetí sezoně ;-)

19.8.2015 | 14:30:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama