The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


The L Word: Interrogation Tapes

The L Word: Interrogation Tapes

Sedm webizod po čtyřech minutách, to je extra materiál, který byl bonusem na DVD se šestou řadou, na kterou také navazuje. Jedná se o nahrávky policejních výslechů sedmi postav, jmenovitě Bette, Tiny, Shane, Alice, Heleny, Max a Niki.


0 0
5.8.2015

Krátce poté, co byla odvysílána finálová epizoda The L Word, začala stanice Showtime vypouštět na své oficiální stránky krátká videa, ve kterých vybrané postavy ze seriálu odhalovaly svá šokující tajemství, jež během vysílání nikdy nebyla zmíněna. Jednotlivá videa obsahují nahrávky policejních výslechů těchto postav.

Ústředním charakterem těchto webizod je seržantka Marybeth Duffy, kterou ztvárnila herečka Lucy Lawless (Xena). Ta vyšetřuje smrt Jenny. Postupně jsou vyslýchány Bette, Tina, Alice, Max, Helena, Niki & Shane. Vrah Jenny však odhalen není, jak se totiž zdá, motiv mají úplně všechny. Ilene Chaiken se vyjádřila v tom smyslu, že za její vraždu by šla do vězení Alice, což mělo být námětem pro plánovaný spin-off (The Farm).


Nahrávky už na stránkách Showtime nenajdete, ale všechny jsou volně přístupné na YouTube. Tady můžete mrknout na první z nich, tedy výslech Bette Porter.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!