The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Dog Day

Ohlédnutí za epizodou Dog Day

Ohlédnutí za epizodou Dog Day

Již za pár hodin nás čeká premiéra sedmé epizody třetí série. Je tedy načase, abychom si zopakovali, co se stalo v té předcházející.


7 0
24.7.2016

Pokud jste šestou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Záchranná akce

Hlavním tématem šesté epizody, která nesla název Den pod psa byla záchrana unesených členů posádky Nathan James z rukou pirátů. Rukojním se nakonec podařilo sdělit lodi jejich přesnou pozici, a tak mohla začít záchranná akce.


Odpočívej v pokoji, Cruzi.

Zpočátku měl Takehaya sice výhodu domácího prostředí. Chandlerovi a jeho týmu se ale nakonec podařilo zvítězit. Ani tato akce se podobně jako ta z minulé epizody bohužel neobešla bez oběti. Museli jsme se tak navždy rozloučit s Cruzem. Takehaya byl zatčen a nyní bude vegetovat na palubě s posádkou. Pokud by se přidal na správnou stranu, mohl by z něj být velmi silný spojenec.

Novinář opět na scéně

Jacob se podle všeho hodlá dopátrat pravdy za každou cenu. V šesté epizodě dostal možnost pohovořit si s prezidentem Michenerem a pokládal jednu nepříjemnou otázku za druhou.

Jacob si pohovořil s prezidentem.

ukázky na příští epizodu víme, že Jacob bude dělat rozhovor s vrahem doktorky Scottové. Zamýšlí tak ještě víc podkopat důvěru veřejnosti v současnou vládu? Z jeho rozhovoru s prezidentem také víme, že za prezidentem podle všeho nestojí ani jeden z oblastních vůdců a podle traileru na zbytek sezóny se ještě máme na co těšit.

Prezidentova milenka?

Nejnovější epizoda nám nabídla také jednu krátkou, ale velice překvapivou scénu. Máme na mysli chvíli, kdy Alison políbila Jeffreyho ruku během jejich rozhovoru. Je možné, že k sobě chovají city?

Má prezident vztah s vedoucí své kanceláře?

Otázkou zůstává, zda jsou Alisoniny případné city k prezidentovi opravdové. Co když právě ona je osobou, která na prezidenta donáší oblastním vůdcům a médiím? V současnosti sice většina indícií ukazuje na ministra zahraničí, ale ostřílený seriálový fanoušek ví, že zdání může klamat. Další epizody nám jistě odhalí pravdu.

Co chystá Čína?

Jak už jsme zmínili, záchranná akce Toma Chandlera nakonec dopadla úspěšně. To znamená, že celá posádka lodi Nathan James je zase spolu. Její práce ale ještě zdaleka neskončila.

Kapitán Slattery je zpátky na lodi.

Po záchraně unesených námořníků totiž nastal totiž čas vrátit se k původnímu účelu mise. Mike a Chandler musí teď společně zjistit, jaký je Pengův zlovolný plán, a zda to nějak souvisí s tím, proč na Japonce nepůsobí současná verze léku. Rozhodně se nebudeme nudit!

Co říkáte na dění v epizodě vy? Podělte se s námi o své dojmy v komentářích!

FOTO: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás