The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Don't Look Back

Ohlédnutí za epizodou Don't Look Back

Ohlédnutí za epizodou Don't Look Back

Minulý týden jsme se rozloučili se třetí sérií naší oblíbené Poslední lodi. Pojďme si společně shrnout, jak byla třetí řada uzavřena a jak si připravila půdu pro řadu čtvrtou.


14 0
19.9.2016

Pokud jste finálovou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Oblastní vůdci musí z kola ven

Poté, co se kapitán Chandler se svou posádkou úspěšně vypořádal s jedním oblastním vůdcem, přišel čas dostat je všechny. S mužskou polovinou to naši hrdinové měli poměrně snadné. Allison a Roberta jim ale pořádně zatopily.


Wolf se s nikým nemazlí

Allison opět využila služeb kouzelného kufříku na zbraně a poslala proti Nathan James drona nesoucího rakety. Tom naštěstí opět předvedl svůj důvtip a podařilo se mu tak nepřítele zmást dostatečně dlouho na to, aby se Sasha, Kara a Burk dostali do Bílého domu a dron zneškodnili. Shawová byla tou dobou samozřejmě už dávno pryč a jelikož dospěla k závěru, že Robertu již nadále nepotřebuje, střelila ji do hlavy.

Sbohem, Texi

Někdejší vedoucí kanceláře prezidenta unikla do Robertina letadla a nechala k sobě přivést i Chandlerovy děti, které objevili její lidé. Tomovi potomci měli sloužit jako prostředek k tomu, aby se jí její úhlavní nepřítel vydal na milost a nemilost.

Texe už v další řadě nejspíš neuvidíme

To jí ale samozřejmě nevyšlo. Po krátké debatě mezi náčelníkem a Shawovou do situace zasáhl Tex a díky němu se Tomovi opět podařilo ovládnout situaci. Celá akce se bohužel neobešla bez obětí, čímž se vyplnila má předpověď z minulého týdne. Chandlera Texova smrt definitivně zlomila. Když k tomu všemu navíc připočteme, že Allison nechala unést jeho děti a zabila jeho otce, nemůžeme se divit, že se neovládl a zastřelil ji. Takový čin čestného muže ovšem zákonitě poznamená.

Kapitán opouští loď

Přiznejme si, že každý v Tomově pozici by toho měl jistě už plné zuby. Třikrát dáte dohromady svou zemi, ale zdá se, že pokaždé, když ji na malou chvíli opustíte, znovu se rozsype. Poznamenán ztrátou velice důležitých lidé ve svém životě, zastřelením Shawové i ztrátou víry v americký lid se náčelník Chandler rozhodl opustit námořnictvo a pečovat o své dvě děti.

Posádka Nathan James skládá svému náčelníkovy hold

Otázkou zůstává, jaké závažné okolnosti by mohli Toma Chandlera donutit k tomu, aby opět oblékl námořnickou uniformu. Jaké nebezpečí postapokalyptickému světu ještě hrozí? Odpovědí na tyto otázky se dočkáme bohužel až za rok, nicméně už teď nad nimi můžete spekulovat v komentářích.

FOTO: TNT

Diskuze /10

karlospajdos

Néé až za rok????? Těšim se na novou zápletku.

19.9.2016 | 12:50:31
peripsen

tex byl jedna z mých nejvíce oblíbených postav v seriálech vůbec je mi ho líto :( ale také se moc těším na novou sérii.

19.9.2016 | 18:34:11
zizik

Já si myslím, že takhle, jak zakončili 3. řadu, by mohli krásně skončit celý seriál. V podstatě vše rozehrané za všechny dosavadní série bylo uzavřeno (žádný cliffhanger na konci), symbolicky zakončeno opuštěním lodi. Kdyby to tím celé skončilo, tak budu naprosto spokojen.

Bohužel se spíše bojím, s čím přijdou ve 4. sérii. Jestli to nebude jen nějaká nastavovaná kaše kvůli sledovanosti.

#4 ScaryX
19.9.2016 | 19:07:16
ScaryX

#3 zizik: Říkám to furt, nastavujou to už od druhé řady. Ale naštěstí úspěšně :-) Těším se, s čím se vytasí tentokrát. Určitě to ale bude zase mazec.

webmaster
19.9.2016 | 20:47:04
peripsen

spoiler : řekne mi někdo kdo texe sejmul nějak jsem to přehlédl a pouštět znovu se mi to nechce :D

#6 ScaryX
20.9.2016 | 21:08:48
ScaryX

#5 peripsen: Myslím, že to byl náhodný výstřel mimo scénu. Nejspíš ten chlap, jak se s ním pral Chandler, když kamera zabírala dění mimo letadlo.

webmaster
20.9.2016 | 21:31:44
Kalam

Já si teda konec nepřeju, protože žádnej jinej military seriál snad neexistuje…

16.10.2016 | 22:17:33
ROBITH

mě se to pačí, ta intenzita toho finále mi ale přišla slabá, začátek serie v čině byl nejlepší podle mě. Ale pořád, až na některé efekty vrtulínků a letadel.. a výbuchů :D je to dobrý seriál, ale chápu :D už ta lod musela stát hromadu peněz z rozpočtu :D

25.1.2017 | 13:03:07
peripsen

zdravím po dlouuhé době jelikož se pomalu (hodně) blíží léto jak to bude se 4 sérií ? říkalo se, že bude také v létě, ale nikde jsem se nedozvěděl jestli se opravdu točí nebo je to pozastaveno dokáže mi někdo odpovědět prosím ?

3.3.2017 | 22:21:16
Jirka 007

Dne 31. července 2016, Poslední loď byla obnovena po 10-epizody čtvrtého období, Premiéru v polovině roku 2017.Dne 8. září 2016,TNT obnovil série pro 10-epizoda páté sezóny,který bude natočen bezprostředně po období odvysilani čtvrté serie a bude mít premiéru v polovině roku 2018.

TOTO JSOU INFORMACE Z Wilkipedie

23.3.2017 | 11:36:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás