The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Resistance

Ohlédnutí za epizodou Resistance

Ohlédnutí za epizodou Resistance

Dnes nás čeká finále třetí série. Než se dozvíme, jak to celé dopadne, pojďme si připomenout události dvanácté epizody, která připravila půdu pro finále.


7 0
12.9.2016

Pokud jste dvanáctou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Přežívající Amerika

Po událostech minulé epizody jsou Kara, Tex, jeho dcera a prezident Oliver na cestě do San Diega, aby tam spojily síly s Nathan James. Po cestě se rozhodnout zastavit v Las Vegas, které je úplně bez proudu, což rozhodně nevěstí nic dobrého.


Ubránit svůj příbytek v postapokalyp­tickém světě není jednoduché

Začíná se ukazovat, že nový režim není tak bezproblémový a úžasný, jak se původně prezentoval. Lidem chybí jídlo, voda i elektřina, a tak se z některých jedinců opět stali divoši, kteří jsou pro kus žvance ochotni zabíjet. Naše čtveřice se setkává s Bobem, který se staral o tamní centrum pro uprchlíky. Nové vedení z něj ale odvezlo všechny zásoby, a tak sledujeme, jak tu starý a nemocný člověk pomalu čeká na smrt a to jsme ještě zdaleka neviděli všechno.

Vítejte ve starověku

Všichni si z hodin dějepisu pamatujeme, že ve starověkých říších měly vyšší vrstvy ve zvyku využívat k podřadné práci otroky. Jak se ukázalo, stejný záměr má i nová a podle oblastních vůdců „lepší“ Amerika.

Levná pracovní síla je hromadně svážena jako dobytek

Když se náčelník Chandler chystá se svým týmem odpálit do vzduchu vlak, o němž se domnívá, že je plný jídla, odhalí v poslední chvíli děsivou pravdu. V nové oligarchii se totiž za práci už neplatí. Chcete, aby vaše rodina měla co jíst? Tak naskočte do nákladního vagonu, kde se budete mačkat ještě s dalšími třiceti lidmi a nechte se odvést do několik kilometrů vzdálené továrny. A abychom nezapomněli, po cestě možná dostanete najíst. Kapitán Chandler naštěstí opět využívá své mocné kouzlo osobnosti a obrací většinou obyvatelstva, včetně vojáků, zpět na správnou stranu. Teď nastal čas čelit zdroji všeho chaosu – oblastním vůdcům a Allison.

Finále je za dveřmi

A co uvidíme ve finále? Jelikož stanice TNT před pár dny odhalila, že Nathan James bude po televizních obrazovkách plout ještě minimálně dva roky, je jasné, že se z této prekérní situace posádka nakonec nějak dostane. Ovšem rozhodně není jisté, že nepřijdeme o žádné známé tváře.

Jak to s Allison nakonec dopadne?

Tvůrci se neštítí zabíjet oblíbené a hlavní postavy. Loni jsme ve finále přišli o doktorku Scottovou, letos jsme ztratili prezidenta Michenera nebo Cruze. Jaký zvrat nás čeká tentokrát? No, nezbývá než si počkat a doufat, že lidem, co na seriálu pracují, stále ještě nedošly kreativní nápady.

Důrazně prosíme všechny diváky, aby před vydáním českých titulků nevyzrazovali v komentářích děj finále a na fóru označovaly příspěvky s takovým obsahem jako spoiler. Děkujeme za pochopení.

FOTO: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás