The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Scuttle

Ohlédnutí za epizodou Scuttle

Ohlédnutí za epizodou Scuttle

Již dnes měla premiéru jedenáctá epizoda třetí série The Last Ship. Pojďme si zkrátit čekání na české titulky a podívejme se, co se stalo v epizodě předcházející.


7 0
29.8.2016

Pokud jste desátou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Kara jde do akce

Kara Greenová se na konci minulé epizody dozvěděla o konspiraci, která již delší dobu běží v nejvyšším patrech americké politiky. Ministr zahraničí a jeden z oblastních vůdců byli chladnokrevně zavražděni a prezident Oliver byl neoficiálně zbaven veškeré moci.


S Karou by si rozhodně nikdo neměl zahrávat

Bývalá členka posádky Nathan James se rozhodla obrátit s žádostí o pomoc na našeho starého známého Jacoba Barnse. Ten jí po rozptýlení počátečních pochyb přislíbil pomoc, což jej málem stálo život. Naštěstí se Kara umí velmi dobře ohánět brokovnicí. Novinář a bývalá námořnice se teď vydávají na cestu za Texem, aby jej požádali o pomoc. To ale jistě nebude nic jednoduchého, nový režim totiž s Kary a Jacoba udělal obětní beránky a hodil na ně všechny své dosavadní zločiny.

Vojenský soud

Po ztrátě své lodi ztratil kapitán Meylan důvěru ve vůdčí schopnosti náčelníka Chandlera. Pak už jen stačilo, aby z Washingtonu přišel rozkaz k Tomově zatčení a rázem byl oheň na střeše. Meylan nechal Chandlera uvěznit a chtěl ho dopravit do Spojených států. Tom má ale za ušima, a tak požádal o slyšení před vojenským soudem. Během Chandlerova proslovu jeho posádka v klidu znovu dobyla loď.

Kapitán Chandler si umí poradit za každé situace

Každý divák seriálu ví, že kapitán Chandler má neuvěřitelné charisma a dokáže o svém názoru přesvědčit téměř kohokoliv. Jistě nepotrvá příliš dlouho než si Meylan uvědomí, že americké vedení začalo razantně prosazovat jinou politiku a přidá se na Chandlerovu stranu. Jejich společným úkolem pak bude zavést v Americe opět demokracii.

Nové hranice

Na závěr dílu jsme mohli vidět, že mezi jednotlivými americkými oblastmi nově vzniká jakási novodobá obdoba Berlínské zdi. Otázkou zůstává, kolik dalších překvapení si nové vedení pro své občany ještě přichystalo.

Uvidíme v seriálu novodobou Berlínskou zeď?

Nesmíme zapomínat ani na čínského prezidenta Penga, který se stále snaží rozprášit svůj antilék po celé Asii. Do finále série zbývají už pouhé tři epizody a na všech frontách se toho děje tolik, že se určitě nebudeme nudit.

A co na epizodu říkáte vy? Sdělte nám svůj názor v komentářích!

FOTO: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás