The Last Ship (Poslední loď) Jak to bude s třetí řadou

Jak to bude s třetí řadou

Jak to bude s třetí řadou

Nová série nám začíná už zítra a tak se nám její tvůrci a někteří protagonisté rozhodli trochu více přiblížit její děj.


7 0
12.6.2016

V minulých řadách se doktorce Rachel Scottové podařilo nalézt lék na nákazu, odpovědnou za zdevastování lidstva, i způsob jakým ho snadno přenášet z člověka na člověka. Když mají virus konečně pod kontrolou, tak už by to mělo jít vše jako po másle. Evidentně ne, jak někteří potvrdili pro server BuddyTV. Třetí série se bude zaobírat národními i světovými politickými důsledky vakcinace. Některé postavy čeká více odpovědnosti plynoucí z jejich nového postavení a také se dočkáme dalších nových postav.

Zamíří k nám nový příběh a nové postavy. Foto: TNT


St. Louis a Asie

Příběh se nám nyní rozdělí mezi působení v Asii a dění v prezidentově novém Bílem domě v St. Louis. Nastane drama s problémem jak udržet zemi pohromadě a otázkou kolik sil vynaložit pro záchranu zbytku světa, když samotná Amerika ve snaze obnovit společnost kolísá na okraji svých možností. Proslýchá se ale, že jeden z jejich spojenců v Číně, prezident Peng, nerozšiřuje lék, tak jak by měl. A tak posádka vyrazí zjistit, jak tomu ve skutečnosti je. A jak už to tak bývá, něco se pokazí. Hodně, hodně pokazí. Prostě obvyklá rutina.

Kara Fosterová, zástupce náčelníka štábu Bílého domu 

Kara bude nyní sloužit v Bílém domu, takže její děj se bude odehrávat v St. Louis. Kvůli jejímu vyššímu postavení jí tak tentokrát bude jako první salutovat její manžel Danny Green. Kara se bude starat o budování nové Ameriky a hledat společnou řeč s oblastními vůdci, ať už jsou politice prezidenta Michenera nakloněni nebo budou proti ní. Dobrovolně tedy vleze do jámy lvové a mezitím se coby vojenský poradce bude snažit radit prezidentovi.

Kapitán Mike Slattery

Náš proslulý kapitán Chandler se posune na pozici náčelníka námořních operací a tak bude muset někdo zastoupit jeho pozici kapitána lodi Nathan James. A tím někým bude právě výkonný důstojník Mike Slattery. Sice to kvůli nadcházejícím událostem nebude mít dlouhého trvání, ale ještě se k tomu vrátíme.

V asijském zajetí

Posádka dorazí do Asie a netřeba zmiňovat, že se tam hned dostanou do problémů. Přihodí se jim jistá příhoda a budou zajati. Sice jen na chvíli, ale nebude to nic pohodlného a uvidíme spoustu krve. Uvěznění je v téhle době velmi nebezpečné.

Život v tomhle světě nebude snadný. Foto:TNT

Představujeme Sashu Cooperovou

Coby bývalá důstojnice námořní zpravodajské služby je dopodrobna obeznámena s obranným zpravodajstvím a poprvé se s ní setkáme v takzvané Nové Číně. Je tak trochu diplomatkou a zároveň spojovacím můstkem mezi oběma zeměmi. Ale v tomhle světě nesmíme na jedno zapomenout: nic není jak bývalo. Došlo tu k jisté změně moci a způsobů jak spolu země spolupracují. Sasha se bude snažit, co jen může, aby nového vůdce Číny, prezidenta Penga, srovnala do latě. Jenže vše má svá omezení.

Hmm, Sasha a Tom?

Sashu s Tomem spojuje jejich minulost. Také zjistí, že jsou si podobní víc, než jsou ochotni si připustit a že Sasha je schopná Tomovi vzdorovat tak, jako nikdo jiný na lodi. Zároveň ale zcela důvěřuje jeho úsudku a jsou spolu zajedno. Má s Tomem takový vztah jako nikdo jiný na lodi. Což znamená, že zná jeho odvrácenou tvář. A jak už bylo řečeno, Sasha je připravena dát city stranou a dělat svou práci.

Nikde není bezpečno

Tenhle svět je plný nebezpečí. Diváci čeká neustálé napětí, když nebudou tušit, kdy hrozí nebezpečí právě jejich oblíbenému hrdinovi. Stát se může cokoliv. Ztratíme některé naše oblíbené postavy a milované herce, ale právě díky tomu bude tento příběh působivější a uvěřitelnější.

Už se těšíte na příští týden? A věříte, že dění v Asii dosáhne úspěšnosti předchozích řad?

Diskuze /2

ScaryX

Tak to vypadá, že #TeamChandler má utrum :-P Na druhou stranu o Rachel i Texovi nepadla ani jediná zmínka, takže #TeamTex je na tom taky pořád bídně… :-(

webmaster
12.6.2016 | 14:32:52
Sayuri-chan

mňa to zabije, všetko mi povedia, len to či doktorka žije nie… sakra! neznášam takto čakať :D

12.6.2016 | 16:31:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E01: In Medias Res

cz90%
Odhadované dokončení dnes 23:59
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Nejoblíbenější postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás