Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Agniezjka Bogdaniová

Agniezjka Bogdaniová

Matka Reggieho Bogdaniho a sestra Albiho, která má problémy s řečí.

Sezóny 1
2021 - 2021

Agniezjka „Agnes“ Bogdaniová je matka Reggieho Bogdaniho, která má problémy s řečí kvůli následkům střelby, jejíž byla obětí. Je také sestrou Albiho, vysoce postaveného člena organizace Kosta.

Poté co se Reggie obrátil proti své rodině, se na něj naštvala a začala ho fackovat. Poté co Agnes podala svůj výpověď, podplatila soudní reportérku, aby poslala zprávu Albimu a Jonu Kostovi, že policie přichází. Díky tomuto činu jí bylo nakonec odepřena možnost být vzata do ochrany svědků a byla zatčena. Během soudního přelíčení vytáhla zbraň a snažila se zastřelit Stablera a Bellovou, ale nepodařilo se jí to.


(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama