Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Albi Briscu

Albi Briscu

Albánský gangster ze staré školy, který slouží jako pravá ruka šéfa Kosty, Jona Kosty.

Sezóny 1
2021 - 2021

Albi Briscu je albánský gangster a poslední pozůstatek zločineckého syndikátu staré školy, který slouží jako pravá ruka zločineckého bosse, Jona Kosty.

V díle The Man With No Identity představil Reggie Albimu v boxovací tělocvičně Elliota Stablera, který se vydával za Eddieho Wagnera. Albi prvně Stablerovi nedůvěřoval a nechtěl, aby se stal součástí organizace.


V díle The Outlaw Eddie Wagner Stabler zjistil, že Albi zavraždil muže jménem Tristan Vucaj, protože se pohádali a on nechtěl, aby se nikdo, hlavně Kosta, nedozvěděl, že je gay. Když se Albi dozvěděl, že to Stabler ví, unesl ho a chtěl ho zabít. Nicméně Stabler mu řekl, ať mu důvěřuje, že nikdy neprozradí jeho tajemství a pokud ho Albi požádá, aby na něco zapomněl, zapomene. Stabler tak získal Albiho důvěru a stal se oficiálně členem organizace.

Albi dokázal po finálním policejním zátahu na organizaci jako jediný utéct. Útvar proti organizovanému zločinu ho nakonec dostal na lodi, na které chtěl utéct do mezinárodních vod.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

  • 2. ŘADA – prvních osm dílů

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama