Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Bernadette Stablerová

Bernadette Stablerová

Elliotova matka s diagnostikovanou bipolární poruchou.

Sezóny 2
2021 - 2023

Bernadette Stablerová je matkou detektiva Elliota Stablera. Spolu s manželem Josephem měli šest dětí. Nicméně se o ně nedokázala správně starat díky její diagnostikované bipolární poruše. Dokonce jednou během záchvatu málem zabila Elliota, díky čemuž si Elliot „vymazal své dětství“ z paměti a s matkou udržoval malý kontakt. Nicméně Bernadette zůstala v kontaktu se svými vnoučaty a dokonce si byla vědoma Elliotovy partnerky a jak se ohledně ní cítí Kathy nejistá.

V roce 2021 se její mentální stav od roku 2008 ještě zhoršil. V posledních třinácti letech se stala neurotická a náladová; vykazovala známky demence a její bipolární porucha se o dost zhoršila. V Central Parku mluvila s klukem, který krmil kachny, ale o chvíli na to ho propleskla, aby to nedělal. Jeho matka pak na ní zavolala policii a oni ji zatkli. V cele za ní přišla seržantka Bellová a propustila ji. Bernadette byla překvapena, že má Elliot novou partnerku, ale pomoc přijala.

Elliot vzal Bernadette do svého domu s Kathleen a Eliem. Řekla mu, že vyhodila sociálního pracovníka, kterého Elliot najal, aby se o ni starala, a že už chvíli nechodí za doktorem; což ho naštvalo. Nabídl jí, že ji vezme do nemocnice, ale ona mu řekla, že raději zemře, než aby se tam vrátila. Elliot ji s dětmi tedy nabídl, že se o ni budou starat, což Bernadette přijala.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama