Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Bill Brewster

Bill Brewster

Velitel jednotky Narkotik u policie. Později byl povýšen a převzal místo poručíka Moenniga.

Sezóny 1
2021 - 2022

Seržant William „Bill“ Brewster je velící důstojník úderné jednotky Narkotik a bývalý seržant Ayanny Bellové. U velké policejní operace, která měla za úkol dostat organizaci Kosta, byla vytvořena společná úderná jednotka spolu s jednotkou Organizovaného zločinu a spolu s Bellovou byli jejími veliteli.

Poté do organizaci Kostu dostali, byl povýšena na poručíka a převzal místo Marva Moenniga, který byl převelen do Evropy. Bill se tak stal nadřízeným Bellové.


(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama