Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Bridget Donnellyová

Bridget Donnellyová

Manželka Franka Donnellyho.

Sezóny 1
2022 - 2022

Bridget Donnelly je manželkou detektiva Franka Donnellyho. Nemá ponětí o nelegálních aktivitách, které její manžel provádí.

(Foto: NBC)


Poté co se Elliot Stabler infiltroval do Bratrstva, zločinecké gangu tvořeného policisty NYPD, jenž vede právě Frank Donnelly, seznámil se postupně i s Bridget. Bridget v tu chvíli byla těhotná.

Jednoho dne, kdy byl zrovna Frank nedostupný, začala Bridget rodit a Elliot ji vzal do nemocnice. Frank mu za to byl neskutečně vděčný a spolu s Bridget se rozhodli, že jejich dítě pojmenují po něm.

Po Frankově smrti byla Bridget na Stablera rozzlobená, křičela na něj, že jí Frank všechno řeknul a že není o nic lepší než on.

(Bridget poznává Elliota, Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama