Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Elliot Stabler

Elliot Stabler

Detektiv v Útvaru organizovaného zločinu.

Sezóny 2
2021 - 2022

Detektiv Elliot Stabler byl detektivem v manhattanském Úřadu pro zvláštní oběti. Přes dvanáct let byl kolegou detektivky Olivie Bensonové a jeho šéfem byl kapitán Donald Cragen.

V roce 2011 od policie odešel poté, co smrtelně zastřelil puberťačku, která chtěla zastřelit vrahy své matky. Následně šest let pracoval u soukromé bezpečnostní firmy. V roce 2017 se znovu vrátil k newyorské policie jako styčný důstojník v Itálii a s rodinou se přestěhoval do Říma. V roce 2021 po smrti své manželky Kathy se vrátil do New Yorku, znovu se sblížil po deseti letech s Bensonovou a přidal se k Útvaru organizovaného zločinu, kde momentálně pracuje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama