Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Frank Donnelly

Frank Donnelly

Zkorumpovaný policista u NYPD a vůdce Bratrstva.

Sezóny 1
2022 - 2022

Frank Donnelly byl policista u NYPD. Se Stablerem se znali v roce 2002, ale poté se přestali se vídat. Jejich otcové, Jack Donnelly a Joseph Stabler, byli také kamarády.

V roce 2022 při vyšetřování Marcy Killers se jednotka organizovaného zločinu dozvěděla, že od nich Donnelly bere úplatky. Stabler šel znova do utajení a nafingovali jeho vyhození z jednotky. Stabler hrál naštvaného člověka, kterého přiřadili jako pochůzkáře na jiný okrsek. Frank Donnelly si ho vezme pod svá křídla a Stabler odhalí, že je Donnelly součástí skupiny zkorumpovaných policistů nazývajících se Bratrstvo, kteří obchodují s drogami a neštítí se ani vydírání, praní špinavých peněz či vražd.


(Foto: NBC)

Stabler se pomalu s Donnellym sbližoval a podílel se na čím dál více operací Bratrstva. Donnelly ho nakonec bral jako svého zástupce.

Poté co ale Stabler získal dostatek důkazů k zatčení všech členů Bratrstva, Donnelly od Hansona, bývalého člena Bratrstva, kterého Elliot vyslýchal, zjistí, že to na něj Stabler celou dobu hrál a dá se na útěk. Stabler ho nakonec najde, ale Donnelly nemíní skončit ve vězení a skočí pod vlak.

(Donnelly s členy Bratrstva, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama