Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Hugo Bankole

Hugo Bankole

Jeden z předních členů Marcy Killers.

Sezóny 2
2021 - 2022

Hugo Bankole je hlavní vymahač a starší člen korporace Marcy a slouží jeho šéfovi, Prestonu Webbovi. Ujal se Novy Rileyové, kterou naučil chodu organizace a se kterou má blízký vztah.

Stal se podezřelým, když útvar pro organizovaný zločin vyšetřoval dvojitou vraždu a podezřívá, že to má spojitost s Marcy Killers. Seržantka Bellová ho zatknula, ale byl propuštěn poté, co bylo zjištěno, že je nevinný.


Nevíme, jestli byl Hugo poté zatčen za zločiny jako zbytek organizace Marcy Killers.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama