Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Preston Webb

Preston Webb

Vůdce Marcy Killers.

Sezóny 1
2021 - 2022

Preston Webb je vůdce organizace Marcy Killers, který blízce spolupracuje s kongresmanem Leonem Kilbridem. Jeho organizace je zapletená do obchodu s drogami. V průběhu druhé řady se po zatčení a zničení Albánců a Italů stal výhradním bossem v New Yorku. Nicméně se začaly narušovat jeho vztahy s Bratrstvem, skupinou zkorumpovaných policistů.

Dlouhou dobu se policii na něj nepodařilo získat potřebné důkazy, přestože měli v jeho organizaci nastrčeného svého člověka, Novu Rileyovou. Poté co Webb (údajně) nařídil zabití Stablera, jednotka organizovaného zločinu v čele s Bellovou se rozhodli, že ho konečně zatknou. Nicméně ho našli zavražděného. Protože vyšlo najevo, že zabití Stablera nenařídil Webb, ale jeho manželka Cassandra, byla za jeho vraždu zatčena. Později ale byla tyto obvinění stažena – přesto Cassandra čelila vážným obviněním. Dle náznaků to vypadá, že Webba zavraždila Nova.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama