Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Reggie Bogdani

Reggie Bogdani

Výše postavený člen Kosty.

Sezóny 1
2021 - 2021

Reggie Bogdani je člen organizace Kosta, který slouží jako šéf Elliota Stablera, když byl u organizace v utajení.

Po vraždě dvou členů italských gangsterů Reggie přikázal Stablerovi, aby nechal shořet celý dům a narafičil to tak, aby to vypadalo, že zemřeli při požáru. Stabler rozkaz splnil, i když se tak dostal do problému u Útvaru organizovaného zločinu.


Poté co Stabler zaútočil na Luka Hasu, ho Reggie varoval, že to neměl dělat, jelikož je Hasa snoubencem nejstarší dcery Kosty, Grace. Později Reggie a Stabler vykradli bar, což skončilo tím, že Stabler střelil muže, který na něj namířil zbraň.

V díle Unforgivable Jon Kosta rozkázal Reggiemu zavraždit Teddyho Garciu, politika pracujícího pro guvernéra. Nicméně Reggie pod vlivem omylem zastřelil Dianu, Teddyho manželku. Bellová a Brewster ho zatknuli za její vraždu.

Stabler, poté co odhalil svoji pravou totožnost, ho spolu se zbytkem Útvaru proti organizovanému zločinu donutili obrátit se proti své rodině a poté ho dali do ochrany svědků. Na konci osmého dílu ho američtí šerifové (US Marshals) převezli na Alajšku, kde získal novou totožnost.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

  • 2. ŘADA – prvních osm dílů

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama