Law & Order (Právo a pořádek)
73/100 - 3×

Law & Order(Právo a pořádek)

V systému vykonávání práva fungují dvě stejně důležité skupiny. Policejní vyšetřovatelé a právní zástupci, kteří zločince odsuzují. Seriál Law & Order představuje příběhy obou dvou těchto skupin.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
23 sezón | NBC | 45 minut
hrají
S. Epatha Merkerson (Anita Van Burenová), Sam Waterston (Jack McCoy), Alana de la Garza (Connie Rubirosa), Jeremy Sisto (Cyrus Lupo), Anthony Anderson (Kevin Bernard), Jesse L. Martin (Ed Green), Linus Roache (Mike Cutter), Annie Parisse (Alexandra Borgia), Jeffrey Donovan (Frank Cosgrove), Camryn Manheim (Kate Dixonová), Hugh Dancy (Nolan Price), Odelya Halevi (Samantha Marounová), Mehcad Brooks (Jalen Shaw)

V 22. řadě se vymění jeden z dvojice detektivů

V 22. řadě se vymění jeden z dvojice detektivů

Obsazení seriálu se vždy pravidelně měnilo. To se nezmění ani v nadcházející 22. řadě, kdy přijdeme o jednoho z detektivů. A už víme, kdo bude jeho náhradou.

0 0
1.8.2022

Detektiv Kevin Bernard odloží svůj odznak. Jeho představitel, Anthony Anderson, který si v 21. řadě znovu zopakoval roli Bernarda, kterého hrál před „zrušením“ seriálu tři roky, se do dvacáté druhé řady nevrátí.

Anderson podepsal pouze jednoroční smlouvu a rozhodl si ji neprodloužit. Podle zdrojů chtěl Anthony podpořit Dicka Wolfa v znovurozjetí seriálu, ale od začátku měl v plánu natočit pouze jednu sezónu a poté se posunout dál.

(Foto: NBC)

Jeho náhradou se stane herec Mehcad Brooks. Prozatím nemáme zprávu, jak se bude jeho postava jmenovat či nevíme její popis.

Brooks nedávno natočil film Mortal Kombat a Zkáza paní Grace. Z jeho dalších filmů zmíníme Jedině ona, V údolí Elah a Cesta za vítězstvím. V seriálech se nejvíce proslavil rolí Jamese Olsena / Guardiana v seriálu Supergirl.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama