S07E15: Manipulated

S07E15: Manipulated

Při vyšetřování vraždy mladé ženy detektivové zjistí, že šlo o úspěšnou právničku, která po nocích pracovala jako striptérka. O jejím dvojím životě nevěděl ani její snoubenec nebo nadřízená Tessa McKellenová. Když je zavražděna striptérka ze stejného klubu jako první oběť, detektivové podezřívají Linuse McKellena.

cz sk
7.2.2006
42 minut

Pozdnější, páska od studentské posádky filmovat noc vraždy odhalí oběť byla s Linusem McKellen, Tessa manžel – jehož spermie bylo najité v oběti a její přítel a kolega striptérka, také shledal zavražděný. Vyšetřování je ještě komplikovanější, když je odhaleno, že vrah vstoupil do obou bytů z vnějších oken, což vedlo detektivy k podezření, že zločiny mohou být také spojeny s firemní prací Tessa.


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S23E22: A Final Call At Forlini's Bar

K seriálu nejsou tvořeny české titulky. Pravidelně se vysílá na stanicích Novy s českým dabingem.

Naposledy byla nadabovaná dvacátá třetí řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama