Dominick 'Sunny' Carisi jr.

Dominick 'Sunny' Carisi jr.

Bývalý detektiv v Útvaru pro zvláštní oběti, který přijal místo asistenta okresního návladního pro stejnou jednotku.

Sezóny 9
2014 - 2023

Dominick Carisi přesídlil na okrsek, poté co seržantka Olivia Bensonová vypsala místo „zkušeného, empatického detektiva“ po degradování Nicka Amara na pochůzkáře. Předtím pracoval u Útvaru pro zvláštní oběti na Staten Island (dva měsíce), Brooklynu (necelý měsíc) a v Queens (týden). Ačkoli jeho drzý hádavý přístup nebyl vždy po chuti Bensonové a ostatním, ukázal velkou vyslýchací schopnost, kdy se dokáže vcítit do podezřelých a přinutit je, aby se mu otevřeli.

Má italsko-americké předky a je katolík. Dva z jeho bratranců jsou kněží a když byl dítě, vzhlížel ke knězi, který ho jednou zachránil. Také se jeden čas chtěl knězem stát.

Chodil na večerní hodiny na právnickou školu Fordham a často nabízel právní služby v případech, které jednotka měla. U soudu Lewise Hodda pomáhal asistentovi státního návladního Rafaelu Barbovi. V roce 2016 zvládl státní zkoušky, ale rozhodl se u jednotky zůstat po smrti Mikea Doddse.

V roce 2019 se stal asistentem okresního návladního po rezignaci Petera Stonea. Jeho částečný odchod z jednotky nepomohl jejich dosud platonickému vztahu s Amandou Rollinsovou, se kterou se hodně sbližoval. Amanda mu jednou řekla, že jí hodně chybí a vadí ji, že se rozhodl přijmout roli právníka. S novou detektivkou útvaru, Kat Tominovou, nikdy neměli dobrý vztah, protože Dominick jako právník se nemůže plnou měrou zastávat obětí a musí je připravit čelit drsné realitě na soudě a jeho možném verdiktu. V případu Zoey Carrery se dokonce s Kat hodně pohádali.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Law & Order: SVU:

  • 16. ŘADA – Girls Disappeared, American Disgrace, Producer's Bac­kend, Hlavní postava (od 5. dílu)
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava
  • 19. ŘADA – Hlavní postava
  • 20. ŘADA – Hlavní postava
  • 21. ŘADA – Hlavní postava
  • 22. ŘADA – Hlavní postava
  • 23. ŘADA – Hlavní postava
  • 24. ŘADA – Hlavní postava

Ostatní seriály:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Prvně mi byl nesympatický, ale je to super postava.

webmaster
27.1.2021 | 21:12:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S23E22: A Final Call At Forlini's Bar

K seriálu nejsou tvořeny české titulky. Pravidelně se vysílá na stanicích Novy s českým dabingem.

Naposledy byla nadabovaná dvacátá třetí řada.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama