Legacies (Odkaz) S03E02: Goodbyes Sure Do Suck

S03E02: Goodbyes Sure Do Suck

S03E02: Goodbyes Sure Do Suck

Super oddíl se před ničím nezastaví, když se všichni dozvědí zničující novinky o jednom z nich. Alaric se obrací na šerifku Mac pro pomoc, aby společně urovnali pár záležitostí.

cz sk
28.1.2021
713 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eric Dean Seaton
Scénář: Benjamin Raab & Deric A. Hughes

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Ben Geurens (Nekromancer), Olivia Liang (Alyssa Chang), Bianca Kajlich (šerifka Mac), Sophina Brown (Lucia), Jason Turner (Walt), Babak Tafti (Sfinga),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Reneczek

:(

13.2.2021 | 12:32:04
Car

louceni az nezvykle dlouhe v podstate cely dil a sem tam odbocka na nudneho Nekromancera, trochu mi prislo ze se tady snazili chytat to co bylo zajimavy v tvd – emoce na me to ale bohuzel nezafungovalo a Rafael za me nebyl moc zajimava postava je mi lito…

7.2.2021 | 23:09:34
marcoz

Tak toto bolo utrpenie… celé sa to dalo skrátiť na desať minút, ale venovať celú časť tej najmenej zaujímavej postave bolo priveľa… dúfam, že tak skoro sa nevráti.

6.2.2021 | 13:36:55
mishska

To loučení bylo podle mě až moc dlouhé… A nevěřím že jeden ze Salvatorovy školy zemře, to si vážně nemyslím… Akorát mě trošku mrzí že v tomhle díle se moc neobjevovala Hope, protože ona je hlavní postavou seriálu, a vůbec tam nebyla Josie, už se těším na ten muzikálový díl, jsem zvědavá :3

4.2.2021 | 14:30:48
tominotomino

Ty Nekromancerovy grimasy mi občas připomínají Gluma. :)

webmaster
3.2.2021 | 19:41:31
mima33

Ale áno… aj slzičku som vyronila.

29.1.2021 | 14:04:49

Legacies (Odkaz)
78/100 - 53×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Thomas Doherty (Sebastian), Ben Geurens (Nekromancer)

Stav překladu

Epizoda S03E10: All's Well That Ends Well

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nepřehlédněte

Legacies získává čtvrtou sérii

Legacies získává čtvrtou sérii

Nadpřirozený seriál Legacies se může radovat, jelikož ho stanice prodloužila pro další sérii. Třetí řadu tak můžeme sledovat s vědomím, že bude seriál pokračovat i čtvrtou sérií. Máte radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás