Legacies (Odkaz) S03E03: Salvatore: The Musical!

S03E03: Salvatore: The Musical!

S03E03: Salvatore: The Musical!

Studenti se na popud nového tajemného výchovného poradce připravují na muzikál o založení Salvatorovy školy. Zatímco se Landon vrhá do psaní scénáře muzikálu a Lizzie, Josie, Kaleb a Jed se snaží vžít do svých rolí, Hope se od muzikálu distancuje.

cz sk
4.2.2021
617 000
42 minut

Základní info:

Režie: Jason Stone
Scénář: Thomas Brandon

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Ben Geurens (Nekromancer), Olivia Liang (Alyssa Chang), Bianca Kajlich (šerifka Mac), Elijah B. Moore (Wade), T.J. Ramini (Robin Goodfellow), Giorgia Whigham (Jade), Candice King (Caroline Forbes – hlas),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak ten falešny poradce nejdřiv je rozdělil a pak je zas dal dohromady a ten muzikal byl perfektni hlavně Hope potom na zavěr jak zvladla tu roli Eleny a taky že se usmiřila s Landonem a jsem ted zvědav na Nekromancera co ma v planu když ziskal MGho pro nějakou věc a jsem zvědav na Ricka jestli mu vztah se šerifkou vydrži.

17.9.2021 | 17:50:23
EHS

vůbec jsem netušila, že by tohle mohl být dobrý díl a nakonec byl výborný

18.2.2021 | 14:48:14
Golradir

Nečekal bych, že muzikálový díl bude zatím to nejlepší z třetí série…

12.2.2021 | 19:56:56
ShadowKittyGirl

Chyby by se našly, ale nostalgie veliká a zklamání podstatně menší než u jiných dílů

10.2.2021 | 0:00:07
Petulka88

Nemám ráda muzikály, ale za mě pecka. Připomnělo mi to, že už je to dlouho, co skončilo TVD a TO. Asi je nejvyšší čas dát opacko, jelikož po tomhle díle mi staré postavy vážně chybí.

9.2.2021 | 23:48:36
Car

nebylo to az tak hrozny jak jsem cekala… Hope jednoznacne lepsi Elena asi po vsech strankach, nezmrvili to tolik jak jsem cekala a bylo fajn si pripomenout puvodni ctyrku Steroline is everything :) #alwaysandforever

9.2.2021 | 21:55:49
mishska

Ten muzikál ve mně vyvolal nostalgii, to staré a dobré TVD, hezké… Konečně jsem si to mohla zas nějak připomenout…

9.2.2021 | 19:50:26

Legacies (Odkaz)
74/100 - 59×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan), Omono Okojie (Cleo Sowande), Thomas Doherty (Sebastian), Ben Geurens (Nekromancer)

Stav překladu

Epizoda S04E02: There's No I In Team, or Whatever

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Co můžeme očekávat od začátku čtvrté řady?

Co můžeme očekávat od začátku čtvrté řady?

Premiéra čtvrté série se už blíží a proto si přečtěte, co nás v ní čeká. Začátek série bude patřit završení dějové linky z třetí řady, jelikož její čtyři původně plánované závěrečné díly se přesunuly na začátek té čtvrté, v nichž dojde k tomu, co se po celé tři série budovalo.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás