Legacies (Odkaz) S03E07: Yup, It's a Leprechaun, All Right

S03E07: Yup, It's a Leprechaun, All Right

S03E07: Yup, It's a Leprechaun, All Right

Když se Salvatorova škola ocitne ve finanční tísni, Lizzie navrhne, aby uspořádali svou první benefici. Zatímco se Alaric pokouší vyřešit záležitosti s bankou, předá dohled ve škole Calebovi. Cleo pomáhá Hope vyrovnat se se svými emocemi, kdežto MG vyhledává pomoc u Alyssy. Když se ve škole objeví leprikón, je to možná právě to, co potřebují, aby se na ně usmálo štěstí.

cz sk
18.3.2021
569 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tony Griffin
Scénář: Penny Cox & Cynthia Adarkwa

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Elijah B. Moore (Wade), Olivia Liang (Alyssa Chang), Courtney Bandeko (Finch), Omono Okojie (Cleo Sowande), Tanya Christiansen (Vera Lilien),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

@tominotomino – lepe bych to nepsala :D dodatkem jeste snad jen to ze, Stefan a Damon by byli opravdu moc nadseni, kdyby vedeli ze jejich barak se nachazi ve dluzich a temer na odpis …

23.3.2021 | 21:01:21
tominotomino

Opětovně tenhle díl táhla Lizzie, která jako jediná by pro sehnání peněz využila jejich nadpřirozené schopnosti (Což je přece logické, když máte kolem sebe samé nadpřirozené a školu v dluzích. Co je důležitější – zachránit tu školu, nebo shánět peníze čestnou cestou bez použití magie?) A nakonec stejně neměli problém využít ty leprikónovy peníze (tedy ty, co nadpřirozeně vydělali díky Lizzie) a nic špatného jim už na tom nepřipadalo, takže si ty předešlé kecy mohli všichni odpustit. Lizziina postava prostě dostává nejlepší scénář. Naopak mě po působení v pouhých dvou dílech celkem irituje Cleo. To bude postava, co bude rozdávat všude okolo rady ohledně toho, co je správné a co ne. A dodatkem je ještě její otravný hlas.

webmaster
23.3.2021 | 10:08:26
bloody_maniac

zatím pro mě nejzajímavější díl 3 série :)

19.3.2021 | 12:12:25
Avern

A me to bavilo :-) Bylo to spravne odlehceny. A parkrat jsem se fakt zasmal. Navic angry Hope me bavi ;-)

19.3.2021 | 8:26:30
OriginalHunter

Čo zmizol Necromancer a Malivore do Prison world seriál je v podstate oničom.Posledné 3 diely tak 30 %

19.3.2021 | 6:34:58

Legacies (Odkaz)
78/100 - 52×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Thomas Doherty (Sebastian), Ben Geurens (Nekromancer)

Stav překladu

Epizoda S03E09: Do All Malivore Monsters Provide This Level of Emotional Insight?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nepřehlédněte

Legacies získává čtvrtou sérii

Legacies získává čtvrtou sérii

Nadpřirozený seriál Legacies se může radovat, jelikož ho stanice prodloužila pro další sérii. Třetí řadu tak můžeme sledovat s vědomím, že bude seriál pokračovat i čtvrtou sérií. Máte radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás