Legacies (Odkaz) S03E08: Long Time, No See

S03E08: Long Time, No See

S03E08: Long Time, No See

MG se ocitá v nepřízni u ostatních členů Super oddílu, když vyjde na světlo kontroverzní rozhodnutí, které učinil. Hope uvádí do pohybu riskantní plán a neohlíží se na možné důsledky. Kaleb, Cleo a Alaric spojují síly, když se ukáže nová stvůra.

cz sk
25.3.2021
470 000
42 minut

Základní info:

Režie: Geoff Shotz
Scénář: Benjamin Raab & Deric A. Hughes

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Elijah B. Moore (Wade), Courtney Bandeko (Finch), Omono Okojie (Cleo Sowande),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nmemělo chybu jak davali MGmu zabrat ale nemělo chybu jak se kvuli planu do sebe pustili Hope a Lizzie a to jak nakonec MGho stejně podvedla aby ochranila Josie ale je pravda že ten plan byl zbrkly když nebyl řadně promyšleny a ten plan Cleo byl fakt perfektni a to jak tomu převoznikovi zpivali to bylo fakt vtipny a jsem zvědav jak to bude ted mezi Lizzie a Hope a taky jestli MG odejde ale jsem rad že se Landon dostal zpět a že je zase zpět s Hope.

17.9.2021 | 22:17:11
mima33

Hope má z Klausa oveľa viac ako som si myslela a to je veľké pozitívum pre mňa. Seriál zatiaľ dosť stagnuje v tejto sérii. Potrebuje to už nejakú poriadnu zápletku.

4.4.2021 | 14:24:48

Legacies (Odkaz)
74/100 - 59×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan), Omono Okojie (Cleo Sowande), Thomas Doherty (Sebastian), Ben Geurens (Nekromancer)

Stav překladu

Epizoda S04E02: There's No I In Team, or Whatever

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Co můžeme očekávat od začátku čtvrté řady?

Co můžeme očekávat od začátku čtvrté řady?

Premiéra čtvrté série se už blíží a proto si přečtěte, co nás v ní čeká. Začátek série bude patřit završení dějové linky z třetí řady, jelikož její čtyři původně plánované závěrečné díly se přesunuly na začátek té čtvrté, v nichž dojde k tomu, co se po celé tři série budovalo.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás