Legacies (Odkaz) Aktivuje Hope svou upíří stránku a stane se plnohodnotným tribridem?

Aktivuje Hope svou upíří stránku a stane se plnohodnotným tribridem?

Aktivuje Hope svou upíří stránku a stane se plnohodnotným tribridem?

Ačkoliv je Hope všemi nazývaná jako tribrid, stále jím není úplně na sto procent, jelikož dosud neaktivovala svou upíří stránku. Je spíše takovým hybridem čarodějky a vlkodlaka s několika upířími vlastnostmi. Avšak poslední díly naznačují, že Hope svou upíří stránku asi brzy aktivuje.

6 1
8.6.2021

Hned zezačátku je třeba být upřímní a uznat, že Legacies trpí nedostatečně poutavým příběhem se silným charakterem záporáka. Tím je už po tři série Malivor, který neustále vysílá do světa nové a nové stvůry, které se zdrží na jednu epizodu a způsobí rozruch na Salvatorově škole a v jejím okolí. To by nebylo až tak špatné, kdyby se to neopakovalo už celé tři řady. Rozhodně by prospělo nové pojetí, ve kterém bude představen nějaký nový záporák. A jak se zdá, možná se tak skutečně stane.

V posledních dílech se totiž čím dál častěji zmiňuje (a možná tak i naznačuje, že k tomu skutečně dojde), že je zapotřebí Malivora zabít a že jedinou osobou, která to může zařídit, je Hope. Toho ale může dosáhnout jenom tak, že obětuje vlastní život a zemře. To by však nebyla pro Hope konečná, jelikož by to u ní pouze aktivovalo její upíří stránku a ona by se tak stala plnohodnotným tribridem. S touto věcí ale nesouhlasí Alaric, který chce, aby si Hope uchovala svou lidskou stránku a nepřišla tak o možnost stárnout se svými vrstevníky či někdy mít vlastní děti. Naopak Cleo se nebála zajít do extrému a Hope násilím přeměnit, ale nakonec uznala, že nechá toto rozhodnutí zcela na Hope.


(Jako plnohodnotného tribrida jsme Hope viděli v Lizziině alternativní historii v první sérii.)

Seriálu by proměna Hope ve velmi mocného tribrida určitě prospěla a otevřely by se nové možnosti pro samotný příběh. A jelikož usuzujeme, že tvůrci už skutečně ukončí linku s Malivorem třetí sérií, do jejíhož konce zbývají pouhé tři epizody, a žádné jiné řešení než Hopeina smrt se neobjevilo, tak se proměna v tribrida opravdu nabízí. Je však možné, že z toho nakonec nic nebude a další série bude opět pokračovat se záporákem Malivorem a dalšími epizodními stvůrami. Nezbývá než doufat a za tři týdny ve finále série uvidíme.

Foto: The CW

Co si myslíte vy? Stane se z Hope do konce série plnohodnotný tribrid?

Diskuze /4

bloody_maniac

podle mě se Hope upírem stane, také tomu nasvědčuje myslím název 15 dílu, New Hope, takže uvidíme, ale určitě jsem pro

8.6.2021 | 19:57:29
Raiden123

Zas s toho bude „bromance“ ako VD a O,eh,asi preto som to prestal sledovat,lebo to slo dole vodou,dlho pred tym nez tym zmienene serialy skoncili.

Uhm,no to je jedno,videl som dost na to aby som vedel kto je Hope,ale samotny serial Legacies ma nezaujal,aby som ho sledoval dalej nez za pilotny diel.Lebo to bolo ako"Preber me si to znovu" s kazdou epizodou,iny herci,ine mostra,ale ta ista zapletka. :-/

8.6.2021 | 20:17:27
OriginalHunter

Niekto to už naznačil neviem či Plecka či niekto iný z týmu ešte pred štartom 3s že sa Hope stane tribridom v tejto sérii. Osobne si myslím že sa tak stane v poslednej časti.

9.6.2021 | 7:43:31
google147

Podle mě je na to aby se stala tribridem dost brzo, ale na druhou stranu v tomhle seriálu logika chybí a občas to vypadá že to píše malé dítě spolu s nějakou opicí. Hope nejdřív potřebuje nějaký vývoj a ne že se bude celé 2. série zamilovaně koukat na Landona a když si Landon uprdne a voní to jinak než je zvyklá, tak nebude hned mít deprese, Ta postava je tak šíleně zmrvená, že to potřebuje nejdřív nápravu. A Malivora je taky nebudou zbavovat, teprve teďka se reálně začíná řešit a hledat způsob (jiný než obětovat Hope) jak ho zničit – do teďka to byla pro ty postavy vlastně jen sranda.

Jinak je ale až neuvěřitelně pitomý, že celá ta zápletka se „smrtí“ Landona a smutné Hope a vlastně všechno kolem toho se dělo jen z jednoho prostého důvodu, že Landon nemyslel na ochranu.

12.6.2021 | 9:53:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: One Day You Will Understand

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nepřehlédněte

Legacies získává čtvrtou sérii

Legacies získává čtvrtou sérii

Nadpřirozený seriál Legacies se může radovat, jelikož ho stanice prodloužila pro další sérii. Třetí řadu tak můžeme sledovat s vědomím, že bude seriál pokračovat i čtvrtou sérií. Máte radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás